Kaip Roidmi „trys viename“ robotas dulkių siurblys išsprendžia dulkių dėžės valymo ir šluostės valymo problemą?

Sukurkite patogų gyvenimą – Roidmi „trys viename“ robotas dulkių siurblys padės „išlaisvinti rankas“.

Populiarėjant išmaniesiems namams, „trys viename“ robotas dulkių siurblys tapo įprastu ir lengviau naudojamu namų valymo įrenginiu. Nors „trys viename“ robotas dulkių siurblys gali susidoroti su daugeliu valymo užduočių, tačiau vartotojai vis tiek susiduria su daugybe problemų naudojant šį prietaisą: reikia dažnai valyti dulkių dėžę, taip pat dažnai plauti šluostę. Šie nepatogumai tapo nauju iššūkiu, kuriuos turi išspręsti robotų dulkių siurblių gamintojai. 


Dėl kokių priežasčių auga dulkių siurblio roboto „trys viename“ paklausa?


„Roidmi“ rinkos tyrimas atskleidė, kad vartotojų paklausa automatiniams dulkių surinkimo robotams ir toliau auga. Tam yra dvi pagrindinės priežastys. Pirmoji – dažnas dulkių dėžės valymas rankiniu būdu. Valant ne tik lengvai susitepame rankas, bet ir dėl skraidančių dulkių lengva sukelti antrinę taršą, turinčią įtakos sveikatai. Be to, kelis kartus per dieną valant dulkių dėžutę sugaištamas laikas. Antra, jei vartotojas laiku neišvalo dulkių dėžutės arba pamiršta ją išvalyti, dulkės kaupiasi ilgą laiką, o taip dauginasi bakterijos. Galiausiai tai daro įtaką prastiems valymo rezultatams.


Kaip „Roidmi“ išsprendžia šiuos klausimus?


„Roidmi Eve Plus“ išsprendžia dulkių surinkimo problemą. Reaguodama į minėtas dulkių dėžės valymo problemas, „Roidmi“ pristatė modelį „Roidmi Eve Plus“ - „trys viename“ robotą dulkių siurblį. Mašina turi automatinę dulkių surinkimo funkciją, kuri pati išvalo dulkių dėžę ir supakuoja šiukšles bei užsandarina visą šiukšlių išmetimą. Po kiekvieno dulkių surinkimo aparatas automatiškai dezinfekuoja įprastas medžiagas, tokias kaip dulkių erkutės, mikroorganizmai ir toksiškos cheminės medžiagos, bei pašalina cigarečių ir kvepalų kvapą. „Roidmi Eve Plus“ dulkių surinkimo funkcija tinkama tiems, kurie negali rasti laiko išvalyti dulkių dėžutę ir yra pavargę ją valyti rankiniu būdu.Kaip Roidmi „trys viename“ robotas dulkių siurblys išsprendžia dulkių dėžės valymo ir šluostės valymo problemą?
Kaip Roidmi „trys viename“ robotas dulkių siurblys išsprendžia dulkių dėžės valymo ir šluostės valymo problemą?
Organizatorių archyvas„Roidmi Eve Plus“ „trys viename“ robotas dulkių siurblys gali surinkti dulkes ir automatiškai išvalyti šluotą. Naujasis robotas dulkių siurblys yra aprūpintas automatinio valymo šluostymo, automatinio dulkių surinkimo, šlavimo ir šlavimo džiovinimo funkcija. Be rankinio įsikišimo, šluostę galima valyti reguliariais intervalais. Po kiekvieno valymo mašina automatiškai surenka dulkes ir išdžiovina šluotą, efektyviai išvengdama dulkių kaupimosi dulkių dėžėje ir šluostės drėgmės, o tai nesukelia bakterijų dauginimosi ir kvapų susidarymo problemų. „Roidmi“ gaminiai siurbimo, šluostymo, navigacijos, intelekto srityse vis dar nenusileidžia kitiems prekių ženklams.


„Roidmi EVA“ yra aprūpintas naujos kartos LDS4.0 LIDAR, kuris gali greitai nuskaityti visą namą ir automatiškai nubraižyti žemėlapį per SLAM algoritmą bei automatiškai planuoti maršrutą per vidinius skaičiavimus. „Roidmi“ serijos gaminiai yra su ALEXA, Google, Xiaomi garsiakalbiais ir kita išmaniųjų garsiakalbių susiejimo funkcija, todėl juos galima valdyti balsu.


„Roidmi“ produkcija, garantinis aptarnavimas


„Roidmi“ gaminio dizainas turi unikalų konkurencinį pranašumą, nes prekės ženklas daugelį metų daugiausia dėmesio skyrė valymo prietaisų gamybai, technologijų tyrimui ir plėtrai, medžiagų parinkimui, kokybės kontrolei, gaminių saugai, siekiant tarptautinių standartų. Daugiau nei 200 technologijų patentų, iF, red dot, GOODDISGN ir kiti tarptautiniai dizaino apdovanojimai, garantuoja gaminių kokybę. Be to, „Roidmi“ produktai buvo gerai parduodami Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir kitose daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Taip pat prietaisai pasižymi garantija po pardavimo.


„Roidmi“ tikisi savo gaminių gamyboje panaudoti aukščiausią technologiją, kad išspręstų įvairias vartotojų valymo problemas ir padidintų vartotojų laimę.


Šiuo metu šį unikalių gebėjimų robotą galite įsigyti Lietuvoje -  „Roidmi EVA“ Užsakymo nr.: PT_77801

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis