5 augalai, kurie sumažins namuose neigiamą energiją

(2)

Augalų gydomosios ir kitos gerosios savybės žinomos nuo seno. Jie ne tik papildo orą deguonimi, bet ir išvalo jį nuo toksinų. Be to, augalai padeda pritraukti į namus gerą energiją ir pakilią nuotaiką. Erdvė be jokios žalumos atrodytų tuščia ir liūdna. Bet vos šen bei ten atsiranda vazonėlių su žydinčiomis gėlėmis, net ir niūriausia patalpa išsyk pagyvėja.

Pristatome penkis augalus, kurie plačiai žinomi kaip priešnuodis prieš blogą energiją ir neigiamas emocijas.


Orchidėja


Sakoma, kad orchidėja pritraukia į namus daug teigiamos energijos ir gyvybės. Be to, jų malonus kvapas ir daili išvaizda iškart pakelia nuotaiką.


Orchidėja taip pat gali būti naudinga, jei turite kvėpavimo problemų, arba jei jus kankina nerimas. Šis augalas išskiria daug deguonies, ypač naktį, kai ilsitės ir atgaunate jėgas, todėl galite ją statyti miegamajame.


Shutterstock


Jazminas


Persų kalba „yasmin“ reiškia „Dievo dovana“. Šis žydintis augalas sugeria neigiamą ir pritraukia teigiamą energiją, padeda stiprinti santykius ir yra siejamas su romantika. Be to, jo malonus aromatas gali nuraminti įtemptą protą. Vazonėlį su jazminu patariama statyti prie pietinio lango.


Shutterstock


Alavijas


Tikima, kad alavijas pritraukia į namus gerovę ir teigiamą energiją. Dar žinomas kaip jaunystės eliksyras, šis augalas plačiai naudojamas gydymui ir apsaugo nuo daugybės ligų. Alavijas skatina plaukų augimą, padeda atsikratyti pleiskanų, paverčia odą švytinčia.


Jei namai užteršti chemikalais, alavijas jus įspės ‒ ant jo lapų pasirodys rudos dėmės.


Shutterstock


Vėzdūnė


Vėzdūnė arba papėdžialapis sugeria kenksmingą radiaciją, dėl to šį augalą ypač mėgsta biurų darbuotojai. Vėzdūnė grynina orą, apvalo jį nuo nuodingų medžiagų, tokių kaip benzolas, formaldehidas ir trichloridas, gerina miego kokybę. Tačiau turintieji naminių gyvūnų turėtų suklusti – vėzdūnė jiems nuodinga.


Shutterstock


Pinigų medis


Pinigų medis pagal fengšui pritraukia gerovę, sėkmę, laimę, padeda sumažinti stresą, nerimą ir neigiamas mintis. Tai vijoklinis augalas, tad tikima, kad jei jo ūgliai stiebiasi į viršų, nestokosite sveikatos, turto ir gerovės.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis