Baldai šeimai, kurie padeda kurti jaukią namų atmosferą

Jaukumas – vidinė žmogaus būsena ir ją ne visada lemia materialinės galimybės ar turimo būsto kvadratūra. Jaukumą sukuria tai, kas kiekvieną mūsų supa namų aplinkoje. Gražiuose, jaukiuose namuose mes pasisemiame jėgų, ramybės ir pasitikėjimo savimi, tuo pačiu pailsime emociškai.


Baldų prekybos tinklo „Deinavos Baldai“ įkūrėjas, baldų ekspertas Valdas Davidavičius iš asmeninės patirties žino, kiek šeimos santykiams svarbu kurti harmoningą šilumos ir jaukumo atmosferą namuose. Jam šeima yra pagrindas, tai, kas jį įkvepia kiekvieną dieną. Kaip tik todėl „Deinavos Baldai“ – tai šeimos baldai. Tiems, kam svarbu kurti tvirtus šeimos santykius.


Valdas Davidavičius
Valdas Davidavičius
Asmeninis archyvas


Kam norisi grįžti namo, leisti laiką kartu. Ir kad vaikai jaustųsi patogiai savo erdvėje – jaukioje ir ergonomiškoje. Kadangi steigėjui Valdui Davidavičiui šeima turi didžiulę reikšmę, jis asmeniškai atrenka visus partnerius ir gamintojus, pažįsta kiekvieno partnerio šeimą.


„Deinavos Baldai“ dirba išskirtinai su tais fabrikais, kurių politika pagrįsta tomis pačiomis vertybėmis ir kurie per daugelį metų užsirekomendavo kaip patikimi partneriai. Galima daug rašyti apie kokybę, apie jos tinkamą santykį su kaina. Tačiau Valdas Davidavičius mano, kad šiais laikais tai turi būti minimalus reikalavimas visiems, dirbantiems baldų gamybos srityje.


Gamintojo archyvas


„Mes gyvename neįtikėtino pasirinkimo epochoje. Todėl tai, kas anksčiau galėjo būti „kabliuku“, kuris pritraukia klientą, – šiandien yra bazė, be kurios nėra prasmės eiti į rinką“, – teigia baldų ekspertas. Valdo nuomone, šiais laikais pirmoje vietoje – klientas su savo unikaliomis vertybėmis. Ir „Deinavos Baldai“ daro viską toms vertybėms patenkinti. Šiais socialinių tinklų ir nuolatinio bėgimo laikais žmogus praranda vis daugiau šilto bendravimo galimybių. Mes vis dažniau pastebime, kad, netgi būdami kartu fiziškai, mintyse esame tarsi kitoje vietoje, svajonėse ar atsiminimuose, socialiniuose tinkluose ar „darbuose, kurių nespėjome padaryti“. Tačiau šeimos vertybės niekur nedingo. Visiems mums reikia jausti, kad turime palaikymą ir… galimybę būti tikruoju savimi. Susirinkti prie stalo, pamatyti vienas kito akis ir pakalbėti ne su avatarais, o su gyvais žmonėmis.


„Deinavos Baldai“ namuose sukuria tą atmosferą, į kurią patekus savaime norisi užmiršti virtualų socialinių tinklų pasaulį ir grįžti į realų gyvenimą – kur vienas kitą mylintys žmonės, sėdėdami patogiuose minkštuose krėsluose, kalba apie jiems svarbius dalykus. Interjeras ilsina akis grožiu, sukuria lengvumo jausmą. Iš vaikų kambario girdėti juokas. Nereikia nerimauti, ar atžalos padarė namų darbus, – teisingai ir ergonomiškai suplanuota erdvė vaikų kambaryje, gražūs ir tvirti baldai duoda vaikui papildomą stimulą reikšti savo kūrybinius sugebėjimus.


Gamintojo archyvas


Daugiau informacijos: www.deinava.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis