Ekonomiška, funkcionali ir estetiška stogo danga

Stogas laikomas esmine pastato dalimi, saugančia nuo nepalankių oro sąlygų ir suteikiančia unikalumo bei grožio. Švediško prekės ženklo Borga projektų vadovas, plieninių stogo dangų ekspertas Lukas Gildutis pasakoja apie įvairių metalinės stogo dangos tipų ypatumus. Pasak jo, kokybiška, ekonomiška, estetiška ir funkcionali stogo danga ruošiama išlaikant optimalų balansą tarp formos, laikomosios galios ir pločio. 

Plieninė čerpių imitacijaPlieninė čerpių imitacija
Plieninė čerpių imitacija
Borga nuotraukų archyvo medžiagaBorga siūlo keletą plieninių stogo dangų rūšių. Viena jų - čerpių imitacija Borga Elegant, kuri bus puiki čerpinio stogo alternatyva gyvenamųjų pastatų šlaitiniams stogams. Ši plieninė stogo danga pasižymi elegancija ir funkcionalumu, ji turi ilgaamžes įvairių polimerinių padengimų sistemas. Lakštai persidengdami susijungia vienas su kitu, todėl jie greičiau tvirtinami, o meistrai dirba išvengdami estetinių bei techninių pažeidimų.


Čerpių imitacijos stogo danga gali išlikti estetiška daugiau nei 50 metų. Ji ypač patvari - netrūkinėja, atlaiko stipraus vėjo gūsius, koroziją. Tokiai stogo dangai nereikia nuolatinės priežiūros. L. Gildutis siūlo nepamiršti stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, stebėti ar neatsirado kokių nors pažeidimų. Metalinė stogo danga yra viena atspariausių ugniai, ji pasižymi lankstumu, ilgaamžiškumu, patvarumu, saugumu, lengvumu, pritaikomumu, draugiškumu aplinkai. 


Trapecinė stogo dangaTrapecinė stogo danga
Trapecinė stogo danga
Borga nuotraukų archyvo medžiagaPasak pašnekovo, trapecinė stogo danga ypač tinka dideliems pramoniniams ir žemės ūkio paskirties pastatams dengti, tačiau neretai ją pasirenka ir gyvenamųjų namų savininkai.


Ši stogo danga ypač tinka mėgstantiems tradicines statybines medžiagas, taip pat norintiems sutaupyti laiko ir lėšų, o dėl plačios aprėpties ji gali pakeisti tradicinius profiliuotus lakštus. Šių asimetriškų lakštų viršutinėje dalyje yra platesni rumbeliai, o apačioje siauri grioveliai, suteikiantys stogui nesenstančią išvaizdą. Lakštuose esantis specialus griovelis padeda nutekėti lietaus vandeniui ir nesiskverbti jam per sandūras.


Klasikinė stogo dangaKlasikinė stogo danga
Klasikinė stogo danga
Borga nuotraukų archyvo medžiagaBorga savo klientams taip pat siūlo klasikinę stogo dangą Classic. Šie stogo dangos lakštai tinka įvairiems pastatams. Jie pasižymi patrauklumu ir savitu stiliumi. Klasikinę stogo dangą patogu dengti tose vietose kur svarbu išlaikyti jau esančią stilistiką, pavyzdžiui, kultūros paveldo statusą turinčiuose pastatuose. Ši danga tinka norintiems stilingo, nebrangaus, tačiau patvaraus stogo, kurį būtų galima greitai ir nesudėtingai sumontuoti. Klientai gali rinktis ir Classic lakštus su papildomo standumo suteikiančiomis išilginėmis briaunomis, tinkančius ne tik stogams, bet ir sienų apdailai.


Gausus produkcijos asortimentas


Borga klientai vertina produkciją, pasižyminčią aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir didele pasirinkimo laisve. Ši produkcija kiekvienam statybos projektui užtikrina aiškią pridėtinę vertę. Jos statybiniai komponentai tinka įvairiems poreikiams, nes gaminami įvairių formų ir spalvų. Borga siūlo ne tik stogų dangas, bet ir visus reikalingus stogams ir fasadams įrengti ir renovuoti skirtus produktus: tvirtinimo elementus, varžtus, lietaus nuvedimo ir sandarinimo sistemas, ventiliacijos įrangą, lankstinius ir daugybę kitų gaminių.
Užsakymo nr.: PT_68762

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis