760 kv.m namo interjeras, kurį įkvėpė Balio sala

Įžymi Holivudo pora, komikė bei laidų vedėja Ellen DeGeneres ir modelis Portia de Rossi, jau seniai garsėja kaip nekilnojamojo turto pirkimo ir keitimo entuziastės. Naujausias jų pirkinys – 23,5 mln. eurų vertės būstas, kurio interjerą įkvėpė Balio sala.

Šis būstas yra naujausias Ellen DeGeneres ir jos antros pusės Portia de Rossi pirkinys. Moterys jį įsigijo šių metų sausio 30 dieną. Nors sumokėta 23,5 mln. eurų suma atrodo išties įspūdinga, iš tiesų joms pavyko gauti nemažą nuolaidą, nes pirminė namo kaina siekė 30,5 mln. eurų.


Prabangus 760 kv.m būstas yra tik dalis šio brangaus pirkinio. Namui priklauso 3,3 hektarų sklypas, kurį iš vienos pusės supa kalvos, o kitoje pusėje galima grožėtis pasakiškais vandenyno vaizdais. Aplink namą yra įrengtas akmenų ir tropinių augalų sodas, o „vyšnaitė ant torto“ šiame sklype yra išskirtinio dizaino baseinas.


Be pagrindinio namo sklype dar yra pilnai įrengtas 126 kv. m svečių namelis. Jame yra du miegamieji, du vonios kambariai, funkcionali virtuvė bei poilsiui skirta erdvė. Nameliui taip pat priklauso privatus sodas.Prabangus pagrindinis namas buvo pastatytas 2011 metais. Jį sudaro penki miegamieji, dešimt vonios kambarių, du darbo kambariai, biblioteka, sporto salė, milžiniška svetainė sujungta su valgomuoju, virtuvė ir kiti kambariai. Pro slankiojančias duris galima patekti į verandą, kur yra įrengta laužavietė ir ne viena vieta skirta poilsiui.


Būsto interjeras buvo įkvėptas Balio salos. Čia gausu azijietiško stiliaus meno dirbinių. Taip pat buvo parinktos tokios išskirtinės apdailos medžiagos, kaip bambukinės lubos, deginto ąžuolo grindys, juodo kalkakmenio paviršiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis