Namas, kuriame originaliai dera kaimiškas stilius su modernia klasika

Legendinis amerikiečių aktorius Bruce Willis su žmona Emma paskelbė, kad parduoda savo Niujorko užmiestyje įsikūrusius namus, kuriuos supa įspūdingas, net 9 hektarų, dydžio sklypas. Už šį įstabų nekilnojamąjį turtą šeima prašo 11,4 mln. eurų.

Aktoriaus šeima sugebėjo susikurti ypatingai jaukų prieglobstį, kuriame galima džiaugtis gamtos teikiama ramybe, nuostabiais upės vaizdais, šviežiomis daržovėmis iš nuosavo daržo ir pan. Šiuose namuose galima pasijusti taip, tarytum likęs pasaulis yra nutolęs per daugybę kilometrų, nors iš tiesų Niujorkas nuo šios vietos yra pasiekiamas vos per valandą.


Įstabaus dydžio sklype yra įsikūręs 836 kv.m pagrindinis šeimos namas ir keli atskiri kotedžai skirti svečiams bei darbuotojams apgyvendinti. Čia taip pat yra baseinas, teniso kortai, išpuoselėtas daržovių daržas. Vienintelė priežastis, kodėl B. Willis nusprendė parduoti šiuos pasakiškus namus, – noras būti arčiau giminaičių, kurie gyvena Kalifornijoje.


Šeimos name gražiai jungiasi gyvenimo užmiestyje atspindžiai (kaimiškam stiliui būdingi interjero elementai) su elegantiška modernia klasika. Būstą sudaro penki miegamieji, vonios kambariai, valgomasis, patogi virtuvė, poilsio erdvės, vaikų žaidimų kambarys, namų kino teatras, vyno rūsys ir netgi kambarys skirtas gamtos stebėjimui.Interjere vyrauja žemiška, neutrali spalvų paletė, kuri kuria natūralumo jausmą erdvėje ir taip susiderina su namą supančia gamta. Tokia natūralumo tema būste atsiskleidžia ir per pasirinktas medžiagas. Apdailai naudojama itin daug medienos, akmens, odos.


Be galo svarbų vaidmenį šiame būste atlieka architektūrinės detalės. Natūralia šviesa kambarius užpildo įspūdingo dydžio langai, šilumą suteikia elegantiški židiniai, o vizualinio gylio įspūdį sukuria šlaitinės lubos bei stogo sijos.


Ypač savitai šiame name atrodo ovalios formos kambarys įsikūręs nedideliame bokštelyje. Kadangi visą sienų plotą jame užima langai, jis yra puiki vieta gamtos stebėjimui. Tam, kad gamtos vaizdas čia atliktų pagrindinį vaidmenį, sienos ir langų rėmai buvo nudažyti tamsiai pilka spalva. Patogiam aplinkos stebėjimui čia buvo pastatyti krėslai bei dekoratyviai atrodantis teleskopas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis