Jaukus priemiesčio namas, kurio išpuoselėta aplinka nepaliks abejingų

Garsus kantri dainininkas Jasonas Aldeanas paskelbė, kad parduoda savo įspūdingus, kaimiško stiliaus žavesiu dvelkiančius namus už 7 mln. eurų. Nors dainininkas su savo šeima šiame būste pragyveno vos kelis metus, tačiau per tą laiko spėjo jame palikti ryškų savo antspaudą.

Šis 836 kv. m namas yra pastatytas gražioje Tenesio valstijos gyvenvietėje, kuri yra apsupta žalių pievų ir tankių miškų. Namui priklauso nemažas žemės sklypas su dailiu gėlynu ir išpuoselėta veja. Tokia gaivi ir žalia aplinka lemia aktyvių pramogų poreikį, tad šalia namo yra įrengtas baseinas ir didžiulės arklidės. Čia taip pat yra pilnai įrengta lauko virtuvė su jaukia pasisėdėjimams skirta erdve. Be viso to, sklype yra įrengtas ir atskiras butas skirtas uošvienei, kuriame yra vienas miegamasis ir du vonios kambariai.


Pagrindinis namas yra įrengtas kaimišku (angl. country) stiliumi, kuris puikiai dera su gyvenimu užmiestyje. Šis interjero stilius yra ypatingas tuo, kad jame laikas tarsi sustoja. Čia tradiciniai dekoro elementai yra derinami su šiuolaikinio gyvenimo būdo atributais ir taip yra sukuriama jauki ir funkcionali erdvė. Kelios svarbiausios šio stiliaus detalės J. Aldean namuose: ąžuolinės grindys, natūralaus medžio spintelės ir komodos, židiniai, spiraliniai laiptai su kalvio metalo akcentais ir kita.Namą sudaro šios erdvės: įspūdingas prieškambaris, moderni virtuvė, prabangus valgomasis, 6 miegamieji, 8 vonios kambariai, pramogų kambarys su boulingo takeliais ir t.t. Čia netgi yra kambarys skirtas trofėjams laikyti.


Du įspūdingiausi šių namų akcentai pasitinka vos užsukus į namų vidų – tai pagal užsakymą pagamintas akvariumas ir spiraliniai laiptai vedantys į antrą namo aukštą. Unikalaus dizaino akvariumas išsiskiria savo apdaila, kuri yra priderinta prie būste dominuojančios medžiagos – medienos. Laiptai akį patraukia savo elegantiškais turėklais, kuriems buvo panaudotas kalvio metalas.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis