5 daugiausiai kainuojančios pasaulio gėlės

Gėlės suteikia mūsų namams ir sodams gyvybės. Tačiau be mėgstamų orchidėjų, rožių yra ir tokių augalų, kuriais, matyt, niekada nepapuošime savo aplinkos ir galime tik pasvajoti dėl jų savikainos.

5. Tikrasis krokas

Iš šios gėlės yra gaminami šafrano prieskoniai, kurie yra patys brangiausi pasaulio prieskoniai. Nieko keista, jog viena gėlė yra įkainojama 2400 Lt.

Shutterstock nuotr.

4. Brangiausia vestuvinė puokštė, kurią sudaro daugybė baltų rožių, baltų lelijų, 100 metų senumo fikuso šaknys ir vadinamosios mėnulio gėlės.

Tokią puokštę jaunavedžiams galite padovanoti už 320 tūkst. litų. Tokia puokšte galite pasigrožėti Vietname. Tiesa, ši kaina yra šiek tiek iškreipta, nes puokštė taip buvo inkrustuota brangakmeniais.

Puokštėje daugiausiai buvo mėnulio gėlių:

Shutterstock nuotr.

3. Auksinė Kinabalu orchidėja

Jos kaina siekia 12 tūkst. Lt už stiebą. Ši gėlė žydi balandžio – gegužės mėnesiais kai kuriose Malaizijos Nacionalinio Parko vietose. Tiesa, jei užsimanytumėte dovanoti šią gėlę, tai būtų labai nepraktiška, nes ji žydi tik balandžio – gegužės mėnesiais.

Shutterstock nuotr.

2. Shenzhen Nongke orchidėja

Orchidėjos rūšis 8 metus buvo kurta Kinijoje. Ši rūšis 2005 metais buvo parduota už 638 tūkst. Lt.

Shutterstock nuotr.

1. Kadupul gėlė

Ši gėlė auga Šri Lankoje. Jos žydėjimo trukmė yra per trumpa, kad ją galima būtų skinti ir parduoti – tai tetrunka kelias valandas. Tai prasideda prieš pat vidurnaktį. Dėl to ji puikuojasi pirmoje vietoje, nors Kadapul gėlės niekas niekad nėra pardavęs. Šia gėle pasigėrėti galite ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis