8 daržovės, kurių galima užsiauginti vėl ir vėl

Visada turėti ant stalo žalumynų – labai lengva. Daugelis augalų sudygsta vandenyje ir duoda naują derlių. Galite susikurti namuose mažą oranžeriją – vitaminai suteiks jėgų kiekvieną dieną. O šių daržovių Jums pakaks įsigyti vieną kartą.

Svogūnų laiškai
Įmerkite svogūną į stiklinę su vandeniu. Kambaryje turi būti daug šviesos.

Česnakai
Česnakai greitai sudygsta, jie gali ir toliau augti stiklinėje su vandeniu. Česnako daigelių skonis labai švelnus, jie pagardins salotas ir padažus.

Kininis kopūstas
Pamerkite šaknį į vandenį kambaryje, kuriame daug šviesos. Laikykite 1-2 savaites, paskui galite pasodinti į vazoną. Ten jis užaugs.

Morkos
Nupjautos morkų viršūnėlės puikiai auga vandenyje. Visada turėsite žalumynų salotoms.

Bazilikai
3-4 cm aukščio baziliko daigelį pamerkite į stiklinę su vandeniu, pastatykite po tiesioginiais saulės spinduliais. Kai daigelis išaugs į dvigubai didesnį, galima sodinti į vazoną su žemėmis.

Salieras
Nupjaukite saliero pagrindą, pamerkite į dubenį su šiltu vandeniu ir pastatykite saulėje. Pagrindo viduryje ims augti lapeliai, o tada galima pasodinti.

„Romaine“ salotos
Salotos atsigaus, palaikius jas vandenyje kelias dienas taip, kad vanduo apsemtų pusę salotų. Paskui pasirodo nauji lapeliai, tada galima sodinti salotas į žemę.

Kalendra
Kalendra puikiai auga vandenyje. Pamerkite – aromatinis augalas iš karto jus pradžiugins vešliais žalumynais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis