Ką daryti, kad vonios kambarys taptų erdvesnis?

Dažniausiai vonios kambarys yra edvė, kuri namuose yra mažiausia ir kelianti daugiausiai problemų. Visgi, visuomet yra sprendimo būdas.

Kaip paslėpti nereikalingus prietaisus?


Tam pasitarnaus potinkinė įranga su „iBox universal“. Sukurta 2000 metais, ji sulaukė simpatijų ne iš vieno žmogaus. Juk įrenginėjant vonios kambarį, svarbu elegantiškai paslėpti įvairius prietaisus - „iBox universal“ paslepia pagrindinį maišytuvo mechanizmą sienoje ir suteikia erdvės.

Tad jei jūsų vonia maža, dušo kabina ankšta, o akis rėžia kyšantys maišytuvai, „Hansgrohe“ Jums siūlo universalią potinkinę sistemą, tinkančią visiems „Axor“ ir „Hansgrohe“ dizainams bei funkciniams sprendimams. Pasirinkimą palengvina tai, jog įgyvendinti galima net 16 funkcinių sprendimų varijuojant su 200 produktų.

Tai yra privalumas visiems statantiems, projektuojantiems ar remontuojantiems: korpusą galite sumontuoti iš anksto ir tik vėliau nuspręsti, kokią dušo sistemą rinktis. „iBox universal“ yra nepamainomas įvairiose dušo ar vonios potinkininių sistemų situacijose. Ypatingai ši potinkinė dėžė yra vertinima profesionalių santechnikos montuotojų. Jie labai vertina šio produkto universalumą, plačias pritaikymo galimybes, kokybiškas medžiagas ir paprastą surinkimą. Be to, ypač svarbu tai, jog montuojant net profesionaliems santechnikams nebereikia spręsti sunkių praktinių klausimų – sistema lengvai perprantama, tad tai sumažina klaidų tikimybę bei remontavimo laiką.

„iBox universal“ privalumai trumpai:

–  Universalumas: viena potinkinė dėžė visoms galimoms dušo ar vonios sistemoms;
–  Dizaino galimybės: viena potinkinė dėžė visoms „Hansgrohe“ gamintojo serijoms;
–  Potinkinė dėžė apsaugota nuo triukšmo;
–  Daugiau judėjimo laisvės – smagiau maudytis;
–  Daugiau erdvės apsisprendimui – korpusą galima sumontuoti iš anksto, o maišytuvo dizainą – pasirinkti vėliau; 
– Montavimo galimybės nepriklauso nuo vamzdžio rūšies ir sistemos;
– Nuolatinis tobulinimas ir plėtojimas bendradarbiaujant su patyrusiais santechnikais.

Vienas iš tinkamų produktų – ShowerSelect:– Aktyvuoti norimą funkciją galite vienu paspaudimu – nebereikės sukti rankenos nustatant šiltą ar šaltą vandenį, o tik paspausti mygtuką;
– Lengviau valdyti ir kontroliuoti;
– Tinkamas valdymas vyresnio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems;
– Suteikia daugiau erdvės duše.

Hansgrohe nuotr.

Daugiau informacijos: www.hansgrohe.lt

Užsakymo nr.: PT_63502338

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis