Kaip susikurti miegamąjį, kuriame tvyrotų santarvė ir meilė

Turbūt kiekvienas iš mūsų sugrįžęs namo po sunkios darbo dienos svajoja apie jaukią lovą ir ramybe dvelkiantį miegamojo kambarį. Ne paslaptis, kad miegamojo dizainas bei jo dekoravimo elementai daro didelę įtaką mūsų psichologijai ir bendrai nuotaikai. Todėl nenuostabu, kad prieš įrenginėdami miegamajį dažnai susimąstome kokiomis interjero dizaino taisyklėmis reikėtų vadovautis?

Švelnios spalvos

Jeigu norite, kad miegamajame kambaryje tvyrotų santarvė ir harmonija, apdailai rinkitės ramius spalvų tonus. Baldai, sienos, kilimai, užuolaidos ir patalynė turi būti švelnių, neiššaukiančių spalvų. Geriausios spalvos miegamajame pagal fengšui – vadinamieji odos ir pasteliniai rusvi, gelsvi, salotiniai, kreminiai atspalviai.

Hastens

Pasirinkite jums labiausiai patinkančias spalvas iš šios paletės ir miegamajame jausitės išties gerai. Pagyvinti kambarį galite ryškių spalvų akcentais – atraskite vietos nuotaikingam paveikslui, dekoratyviniam šviestuvui ar išskirtiniam augalui.

Apšvietimo svarba

Dideli langai miegamajame gali ne tik vizualiai padidinti kambario erdvę, bet ir suteikti tinkamą atmosferą poilsiui. Interjero dizainerių teigimu, langų kryptis šiame kambaryje lemia gerą miego kokybę. Jei mėgstate keltis su saule, rinkitės patalpą su į rytus nukreiptais langais. Tiesa, tokioje erdvėje lovą reikėtų statyti ten, kur tiesioginiai saulės spinduliai nepatenka.

Hastens

Jei ryte spinduliai jūsų nedžiugina, geriausia kabinti naktines neperšviečiamas užuolaidas arba lengvas užuolaidėles su romanetėmis. Nereikėtų pamiršti, kad užuolaidos miegamajame atlieka svarbią funkciją – net silpniausia šviesa gali jus pažadinti ir daryti įtaką jūsų biologiniam laikrodžiui. Minimalistinio stiliaus interjere, kuris pastaruosius kelerius metus yra labai madingas, tinka vienspalvių audinių užuolaidos, arba audiniai, marginti dideliais geometriniais raštais.

Reikalavimai lovai

Pagrindinis miegamojo kambario akcentas – lova. Labai svarbu, kad šis baldas miegamajame būtų tinkamai pastatytas, nes tai iš dalies lemia mūsų sveikatą ir santykius tarp žmonių, kurie miega vienoje lovoje. Į kokius dar reikalavimus turime atsižvelgti? Visų pirma, prie lovos turi būti įmanoma prieiti iš abiejų pusių. Antra, iš abiejų pusių turėtų stovėti po staliuką ar spintelę. Galiausiai lova neturi stovėti tiesiai priešais duris. Akiai ir kūnui maloni lova – labai svarbus tobulo miegamojo elementas pagal fengšui, todėl jai būtinas geras čiužinys, tvirta galvūgalio atrama ir geros kokybės patalynė iš natūralaus pluošto.

Hastens

Siekiant užtikrtinti gerą poilsį, labai svarbu išsirinkti tinkamą lovą. Vienas iš geriausių kokybės ir ilgaamžiškumo sprendimų – „Hästens“ lovos. „Hästens“ lovose pasitelkiamos tik ekologiškos medžiagos: jokių plėvelių, putplasčio, plastiko ar kitų nenatūralių dalių. Lovų rėmai gaminami iš švediškos pušies, o čiužinys – iš lino, vilnos, medvilnės. Visos šios medžiagos sluoksniuojamos, tačiau pridėtinę vertę sukuria arklio ašutai. Prieš lovos gamybą ašutai yra plaunami, šukuojami, garinami, dėl to juose nebelieka jokių alergijos sukėlėjų. Gamintojai arklio ašuto plauką lygina su pralaidžiu vamzdeliu, kuris yra panašus į vėdinimo sistemą, tad tokioje lovoje miegantis žmogus visuomet gali justi tinkamiausią kūno temperatūrą.

Hastens

Nudžiugs ir prijaučiantys ekologijai – „Hästens“ lovoms gaminti naudojamos vien natūralios medžiagos. Kiekviena detalė yra kruopščiai apgalvota: medvilnė saugo nuo prakaitavimo, vilna sulaiko lovos šilumą, arklio ašutai užtikrina ventiliaciją lovos viduje, spyruoklės nuo girgždėjimą sukeliančios drėgmės apsaugotos lininiais įklotais, o tvirtas pušies medienos rėmas užtikrina ilgaamžiškumą.

Hastens

Tinkamas apšvietimas

Miegamajame kambaryje atsisakykite ryškių šviesų ir halogeninių lempų, kurios trikdo intymią atmosferą ir harmoniją. Šiam kambariui tiesiog būtinas šalutinis, švelnus apšvietimas. Tam puikiai tiks staliniai ar sieniniai šviestuvai prie lovos arba reguliuojamas pagrindinis apšvietimas. Audeklinių šviestuvų pagalba miegamajame galite sukurti prislopintą, miegui nuteikiančią šviesą. Galima išsirinkti įvairių dydžių lubų, sieninius, pakabinamus ir net įleidžiamus į lubas šviestuvus ar įsigyti įvairių retro stiliaus šviestuvų su audiniais. Tokie šviestuvai suteiks miegamojo kambariui jaukumo ir nuteiks saldžiam miegui.

Užsakymo nr.: PT_75841365

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis