Inga Norkutė-Žvinienė: nekenčiu valyti grindų

Gerai žinoma aktorių pora – Inga Norkutė-Žvinienė ir jos vyras Aurimas Žvinys nuolat migruoja tarp dviejų Lietuvos didmiesčių – Šiaulių bei Vilniaus. Dėl tokio spartaus gyvenimo būdo I. Norkutei-Žvinienei kartais neužtenka laiko ne tik laisvalaikiui, bet ir elementariausiems namų ruošos darbams. Žinoma moteris juokauja, jog kartais norėtų pamiršti visus rūpesčius ir tiesiog apsigyventi viešbutyje, kur tvarka pasirūpina kambarinės.

„Būna, kad tikrai kyla minčių susikrauti lagaminus ir išvykti į kelionę, kurios metu kambario švara pasirūpina viešbučio tvarkytojos, – šypsosi Inga. – Tačiau nemanykite, jog esame kokie tinginiai ar pedantai, siekiantys idealios švaros. Tiesiog sutvarkytuose namuose gyventi smagiau, tik, deja, ne visuomet tam užtenka laiko. Vis dėlto, kad ir kaip būčiau užsivertusi darbais, tvarkytojos samdyti nenorėčiau – manau, kad namų jaukumu ir švara turi rūpintis patys šeimininkai.“

Neseniai įmonės „Bosch“ surengtoje fotosesijoje įsiamžinusi žinoma moteris prisipažįsta, kad vaikystėje, kaip ir daugeliui, namų tvarkymas buvo prievolė, kurią tekdavo atlikti tėvams paliepus. Nuo mažumės nekenčiamu užsiėmimu tapęs grindų valymas Ingai yra išlikęs iki šiol, o štai gaminti maistą, prižiūrėti augalus, valyti dulkes gali puikiausiai – ypač smagu tvarkytis drauge su mylimu vyru.

„Abu esame užimti žmonės, todėl darbais stengiamės pasidalinti: jei vienas suplauna indus, kitas – išsiurbia kilimus. Tikiuosi, nuo šiol pastarąjį darbą dirbančiam labiau pasiseks, – sako Inga, pridurdama, jog bendras rūpestis dėl namų jaukumo ne tik padeda greičiau sutvarkyti didžiules erdves, bet ir suartina šeimą“.

Tačiau ji pripažįsta, jog ir jos šeimai, kaip ir kitoms, kartais nepavyksta išvengti „kiaulystės“ dėsnio: nelaukti svečiai užklumpa būtent tada, kai namai dar nebūna sutvarkyti. „Mes tokiu atveju skubiai sudedame ne vietoje gulinčius daiktus į spintą ir įjungiame išsklaidytą šviesą – ir tada niekas nebemato, jog nespėjome nuvalyti dulkių“, – gudriu patarimu dalinasi Inga.

Rutinos nemėgstanti aktorė nuo jos pabėgti mėgina net ir kasdieniuose reikaluose – kad tvarkymasis nebūtų nuobodus, žinoma moteris jį paįvairina klausydama muzikos, perdėliodama daiktus ar perstumdydama baldus. Tad po kiekvieno didesnio tvarkymosi namų aplinka atrodo vis kitaip ir džiugina šeimininkų akis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis