2018-ųjų namų interjero tendencija – tobulai netobula Vabi Sabi

Jei vien mintis apie visiškai baltą virtuvę verčia pasijausti prastai, minimalistinio interjero idėja kelia juoką, nes prisimenate apie daugybę turimų daiktų, ateinantys metai jums bus sėkmingi. Laikas suvokti, kad nesate viską tobulai atliekantis robotas, esate paprastas žmogus, ruošdamasis ryte į darbą po savęs namuose paliekantis betvarkę, kaupiantis krūvas senų žurnalų, tikėdamasis, kad vieną dieną jų būtinai prireiks. Visa tai yra normalu! Ar namai visada turi atrodyti tobulai? Tikrai ne, nes juose gyvena žmonės, todėl jie turi atrodyti atitinkamai.

Šią tiesą ateinančiais metais interjero dizaineriai mėgins mums visiems perduoti. Namų dekoravimo ekspertė Dayna Isom Johnson linkusi teigti, kad Vabi Sabi – tai itin svarbi 2018-ųjų namų dekoravimo tendencija, kurios esmė – netobulumai.

Shutterstock

Senovės japonų pasaulėžiūra grįsta laikinumu ir netobulumu. Tai reiškia, kad namams įrengti naudojamos organiškos medžiagos, baldai gaminami nešalinant natūralių netobulumų, išsaugant jų autentiškumą, net jei tai reiškia, kad jie atrodys neidealūs.

Shutterstock

„Nepriklausomai nuo asmeninio jūsų stiliaus pojūčio, vienas patarimas tiks visiems: ateinančių metų namų interjero kūrimo tendencija – grožio paieškos netobuluose dalykuose. – patikino D. Isom Johnson. – Tiks stalai ar pjaustymo lentelės su degimo žymėmis ar netobulų kontūrų keramikiniai indai. Būtina suvokti, kad namai neturi būti panašūs į idealią parodą. Kreipkite dėmesį į realius dalykus, autentiškumą, jauskitės laimingi, nes neprivalote pakloti lovos.“

Shutterstock

Kokie gi būtų nesudėtingi būdai įgyvendinti Vabi Sabi idėjas namuose? Pamėginkite interjerą papildyti rankų darbo natūralių formų trūkumų turinčiais elementais. Tiks rankų darbo keramika, nelyginta lininė patalynė, mediniai baldai nelygiu paviršiumi. Iš tiesų tiks bet kas, jei tik tai suteikia papildomą galimybę sutaurinti jūsų gyvenamąją erdvę, nepriklausomai nuo to, kokia neorganizuota ji atrodo esanti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis