48 kv.m. apartamentai Vilniuje: tegyvuoja balta spalva

Interjero autorės Dalia Gerasimavičienė ir Gintarė Kazlaitė (DGinterjerai) turėjo sumaniai sudėlioti estetinius ir funkcinius akcentus būste, kuriame vyrauja balta spalva.

Projektuojant šį nedidelį 48 kv.m. naujos statybos name esantį butą, svarbiausia buvo patogiai išspręsti visas funkcines zonas, tuo pačiu jų neapkraunant. Šeimininkė norėjo stilistikos, artimos moderniai klasikai bei išgrynintos ir neperkrautos erdvės. Butas skirtas nuomai, tad parinktos universalios, kokybiškos medžiagos. Interjere vyrauja šviesūs tonai be jokių ryškių akcentų tik su švelnia užuomina į klasiką.

Pagrindis akcentas – visame bute išklotos natūralaus ąžuolo grindys. Svetainė, virtuvė ir valgomojo zona dalijasi viena bendra erdve. Kad viskam užtektų vietos, sąmoningai pasirinktas kompaktiškas baltas keturvietis staliukas, kuris pasididina ir prie jo patogiai gali susėsti šešių žmonių kompanija.

Dar vienas užsakovo išreikštas noras – jokių blizgių paviršių. Tad visi korpusiniai baldai, vonios plytelės ir santechnika yra matiniai. Vonioje, pratęsiant visame bute vyraujančią koloristiką, pasirinktos baltos sienų plytelės ir medį imituojančios grindų plytelės.

Daugiau klasikos užuominų išryškėja miegamajame, kurio centras – didelė patogi lova. Švelnumo ir užbaigtumo į interjerą įneša įrėmintas ant sienos tapetų fragmentas, kuris tarsi apjungia miegamąją erdvę. Nors miegamasis ir nėra labai didelis, vietos užteko ir šalia lango įsitaisiusam nedidukui elegantiškam foteliukui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis