68 kv.m. butas Vilniuje: tegyvuoja amžinas pavasaris

Panašu, kad pagaliau ir į Lietuvą atėjo pavasaris ir galima pradėti džiaugtis terasos džiaugsmais. Toks yra ir šis butas. Du kambariai ir terasa yra tobula erdvė susikurti tokį interjerą, kuriame šis metų laikas vyrautų ne tik kelis mėnesius per metus.

Kaip šiuo metu populiaru, svetainės ir virtuvės zonos yra sujungtos. Kartu su koridoriumi jos užima net 44 kv.m. plotą. Tokia erdvė patogi ir ramiems vakarams su šeima, ir smagiems vakarėliams. Dėl to parinktos nuosaikios spalvos ir spalvingesni akcentai, kurie padeda sukurti gyvą bei jaunatvišką interjerą.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Miegamajame – tik ramios ir atpalaiduojančios spalvos. 17 kv.m. zonoje nėra jokių nereikaligų detalių. Tik esminiai akcentai ir baldai, kurie reikalingi harmonijos pojūčiui sukurti.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Vonios zonoje galima pajusti Provanso dvasią. Ištaiginga vonia, išraiškingų formų spintelė ir, žinoma, levandos padeda sukurti relaksuojančią atmosferą, kas yra būtinybė vonios kambariui.

Remax nuotr.

Remax nuotr.

Ir, žinoma, terasa, kurioje galima pasitelkti ne tik parinktą staliuką ir kėdes. Praktiškas sprendimas: terasa išklota trinkelėmis ir apsodinta dekoratyviniais augalais. Tačiau visgi svarbiausia, kas šioje erdvėje rinksis ir kokios istorijos gims.

Remax nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis