Dviejų studentų 75 kv.m butas: tikras deimantas Vilniaus senamiestyje

Vaida Žemaitytė-Jurgelevičė (dizaino studija „Interjero pasaka“) sukūrė jaukius namus Vilniaus senamiestyje dviems pirmakursiams broliams.

Švelnus dizainas atskleidžiamas išskirtinių medžiagų palete, tokių, kaip stiklas, chromas, medis, aksomas ir kitos turtingos tekstūros. Pati dizainerė interjerą apibūdina kaip dekoratyvinį derinį tarp prabangaus glamūro ir „Art Deco“.

A.Stepankevičiaus nuotr.

Vienu ryškiausių apartamentų akcentu tapo svetainėje išsidėsčiusios deimanto formos grindys, kurios kaprizingai diktavo tolimesnę stiliaus ir formų seką. Interjere vyrauja aiškumas, gana griežtos formos. Jos atsispindi iki lubų praaukštintų durų įsprūdose, korpusiniuose balduose.

Apartamentuose žiba ivairių formų ir dydžių veidrodžiai: jų pilna visur! Jie ne tik puošia patalpas, tačiau jas ir šviesina. Optinę iliuziją kuria ir virš durų įtaisyti veidrodžiai – jie lyg švieslangiai suteikia/ atspindi koridoriui dienos šviesą, sklindančią iš svetainės pusės. Pastelinių, jaukių tonų interjerą paskanina samaninė žalia ir žydra, kai tuo tarpu juodi akcentai naudojami kontrastui suteikti.

Prabangus klasikinis vonios kambarys buvo paįvairintas dekoratyviniais sienų lipdiniais.

A.Stepankevičiaus nuotr.

Suderinus prabangias tekstūras, madingas detales ir išskirtines medžiagas, dizainerė sukūrė modernų, bet jaukų būstą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis