Modernus loftas, kuriame pavyko sukurti itin šiltai atrodančią erdvę

Išgirdus žodį loftas, paprastai pirmiausia į galvą ateina industrinių detalių vaizdai, o ne šiluma dvelkiančios interjero detalės. Tačiau šis interjeras yra subtilus pavyzdys, kad tokio tipo erdvė gali atrodyti ir itin jaukiai.

Kuriant lofto interjerą, svarbiausia yra geras erdvės išplanavimas. Tinkamai padalinus jį į atskiras funkcines zonas, tokia erdvi ir sienomis neapribota patalpa iš karto tampa funkcionaliais ir gana jaukiais namais.


Šiame būste yra juntamas aiškus erdvės padalinimas. Maisto gaminimo zona nuo likusios erdvės yra atskirta virtuvine sala bei medinių virtuvinių baldų komplektu, kuris tarytum įrėmina šią zoną. Valgomasis sau vietą atrado kampe prie sienos.


Shutterstock


Svetainės zonai atiteko centrinė patalpos vieta, kuri buvo įrėminta dvejomis sofomis. Palangės buvo išnaudotos kaip poilsio zona. Miegamasis buvo įrengtas antresolėje, virš vonios kambario, taip jį dar labiau atskiriant nuo likusios erdvės. Šių zonų padalinimo jausmą sustiprina atskiras joms skirtas apšvietimas.


Kitas svarbus momentas, kuriant lofto interjerą, yra stiliaus parinkimas. Nors nemaža dalis žmonių tokio tipo būstams mėgsta naudoti industrinę stilistiką, tai tikrai nėra vienintelis galimas pasirinkimas. Šiam loftui buvo parinkta šilta skandinaviška stilistika. Svarbiausią vaidmenį čia atlieka medaus atspalvio medinės grindys, natūralių tekstūrų akcentai bei neutrali žemiškų spalvų paletė.Vienas iš didžiausių loftų pliusų – architektūrinės detalės. Šiuos namus puošia itin aukštos lubos su sijomis, milžiniški langai, metaliniai antresolės turėklai.


Dar vienas tokiai erdvei aktualus elementas – sandėliavimui skirti baldai. Kadangi tai yra atvira erdvė, paslėpti daiktų už uždarų kambario durų tikrai nepavyks. Šiame lofte daiktų laikymui buvo įrengta didelė spinta prieškambaryje, pastatyta ne vien lentyna bei skrynia. Taip pat miegamojo lova turi stalčius, kuriuose galima laikyti niekur kitur netilpančius daiktus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis