ManoNamai geram rytui: gegužės 9-oji

Dienos mantra: būti pozityviam – tai būti produktyviam.

Gegužės 9-oji, ketvirtadienis. Europos Sąjungos gimtadienis. Šeštinės.


19 metų savaitė. 

Iki metų pabaigos lieka 238 dienos. 

Saulė teka 05:25, leidžiasi – 21:07. Dienos ilgumas – 15,42 valandų.

Mėnulio fazė – jaunatis (2 diena).

Zodiako ženklas – Jautis.


Orai


Šiandien naktis vėl buvo vėsi, o šiauriniuose rajonuose ir palijo. Naktį oras atšalo iki 1–6 laipsnių šilumos. Daug kur, ypač dirvos paviršiuje, ir vėl pasirodė šalnos iki -3 laipsnių. Šiandien ryte ir iki pietų bus sausa. Antroje dienos pusėje formuosis kamuoliniai lietaus debesys, kurie vietomis atneš trumpo lietaus. Pietryčių, pietų vėjas kryps į pietvakarius ir išliks nestiprus. Temperatūra sušils nuo 13 iki 18 laipsnių šilumos.


Horoskopas


Turite daug skirtingų darbų ir reikalų? Anot astrologų, niekada nebus taip lengva atlikti daugybę užduočių, kaip tada, kai Mėnulis Dvyniuose sudaro sekstilą su Marsu Avine. Kosminė energija puikiai tinka tvarkyti kelis reikalus vienu metu. Bus lengva dirbti kartu su kitais ir kartu nesustoti ties savo asmeniniais tikslais. Turite pakankamai protinės, emocinės ir fizinės energijos suspėti su viskuo, kas vyksta, todėl galite net nesijausti apkrauti.


Veikla namuose


Galbūt pastaruoju metu vis pagalvojate, kaip norite įsirengti savo sodą ar gėlyną, kokį jo stilių pasirinkti? Daugeliui tikriausiai ne naujiena, kad ne tik interjeras turi įvairius dizaino stilius, bet ir kiemas, sodas arba eksterjeras. Šiuo metu itin aktualus japandi stilius, apjungiantis japonišką ir skandinavišką dizainus, skverbiasi ir į sodus. Vis labiau Lietuvoje populiarėja japoniško stiliaus sodai. Taigi, šiandien sužinokite, kuo tokie patrauklūs yra japoniško stiliaus sodai ir kaip tokį įsirengti pas save.


Dienos mantra


Būti pozityviam – tai būti produktyviam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis