ManoNamai geram rytui: balandžio 24-oji

Dienos mantra: mano mintys manęs neužvaldo, nes aš reguliuoju savo mintis.

Balandžio 24-oji, trečiadienis. Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. DNR diena. Šuns diena.


17 metų savaitė. 

Iki metų pabaigos lieka 253 dienos. 

Saulė teka 05:56, leidžiasi – 20:39. Dienos ilgumas – 14,43 valandų.

Mėnulio fazė – pilnatis (2 diena).

Zodiako ženklas – Jautis. 


Orai


Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba sako, kad šiandienos nakties orus lėmė anticiklono gūbrys. Tai reiškia, kad pragiedrulių jau tikimasi daugiau, o žymių kritulių – mažiau. Vėjas naktį buvo nestiprus, tačiau šalnos vis dar formavosi daugelyje vietovių, nes temperatūra kriti nuo -1 iki -6 laipsnių šalčio. Dirvos paviršiuje atšalo dar stipriau. Šilčiau buvo tik pajūryje. Ryte susiformuos plikledis, todėl būkite atsargūs keliuose. Dienos metu didėjantis debesuotumas ir pamažu stiprėjantis rytų, šiaurės rytų vėjas bus ženklas, kad link mūsų krašto artėja naujas pietinis ciklonas – šį kartą nuo Adrijos jūros. Antroje dienos pusėje beveik visoje Lietuvoje palis. Ciklonas šiandien jau kliudys mūsų šalį savo šiltuoju šonu, todėl temperatūra dieną pakils iki 7–12 laipsnių šilumos.


Horoskopas


Astrologai šiandien kelia klausimą, kodėl apsiimame tiek daud darbų ir pareigų, ir skatina pagalvoti, kokį emocinį krūvį gali turėti mūsų skirtingos pareigos ir įsipareigojimai. Kai Mėnulis Skorpione sudaro trikampį su Saturnu Žuvyse, sąlygos tampa palankios apmąstymui, ko norite ir ko iš tiesų siekiate, nesijaučiant emociškai sutrikusiems. Pagalvokite, ką šiuo metu galite sau leisti prisiimti. Galbūt suprasite, kad galite pakelti daug daugiau, nei manėte, o galbūt vertėtų kažko atsisakyti.


Veikla namuose


Pavasarinės šalnos – gan dažnas reiškinys balandžio ar net gegužės mėnesiais, tačiau šiais metais jos itin stiprios ir atkeliavusios gana netikėtai, po bene vasariškų orų. Todėl tiek kambariniams, tiek lauko, šiltnamio augalams, daigams, vaismedžiams – tai didelis iššūkis. Jei tik turite galimybę, pasirūpinkite augalų apsauga nuo šalčio. Dalinamės patarimais, ką daryti užklupus pavasario šalnoms.


Dienos mantra


Mano mintys manęs neužvaldo, nes aš reguliuoju savo mintis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis