Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio

Sausio 9-12 dienomis Frankfurte prie Maino, „Messe Frankfurt“ parodų rūmuose duris tradiciškai atvers svarbiausia paroda įmonėms, veikiančioms namų tekstliės ir interjero dizaino sektoriuose – „Heimtextil“. Ši paroda, visame pasaulyje vertinama kaip geriausia vieta, kurioje galima vos per keturias parodos dienas sužinoti visas namų tekstilės sektoriaus naujienas, aktualiausias interjero dizaino tendencijas artėjančiam sezonui. 

Parodoje, lankytojus pasitinka itin platus spektras namų tekstilei skirtų produktų grupių – Azijos rinkai skirtų namų tekstilės gaminių, namų tekstilės (stalo ir virtuvės tekstilės gaminiai, staltiesės, lovų užtiesalai, pagalvės, čiužiniai), miegamojo ir vonios tekstilės gaminių.Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Organizatorių archyvas„Heimtextil“ itin gausu ir tekstilės pramonei aktualių produktų grupių, tokių kaip tekstilinių baldų apmušalai, verpalai ir siūlai, gamybinės tekstilės įranga bei programinės įrangos sprendimai. Lankytojai parodoje atras ir tapetų, sienų apdailos sprendimų, dažų ir dažymo reikmenų, užuolaidų ir interjero dekoracijų. Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Organizatorių archyvasArtėjanti paroda pristatys ir naują produktų grupę, tai – rankų darbo kilimai, kilimėliai, kiliminiai takai, laiptų kilimai, durų kilimėliai bei nešvarumus sugeriančios kiliminės dangos.


Jaukumą kuriantys akcentai – kilimai iš ilgametes kilimų audimo tradicijas turinčių šalių iš viso pasaulio


Daugiau nei 75 parodos dalyviai – kilimų ir kilimėlių gamintojai – sausio 9-12 dienomis „Heimtextil“ pristatys savo produkciją net dviejose – 5.1 ir 4.0 – parodų ekspozicijų salėse. Lankytojai čia ras unikalius ir autentiškus kilimų ir kilimėlių gamintojus iš Egipto, Bangladešo, Kinijos, Graikijos, Indijos, Turkijos ir kitų šalių gamintojų. Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Organizatorių archyvasParoda „Heimtextil“ pristatys naujausias artėjančio sezono tendencijas: kiliminių dangų, rankų darbo kilimų, kilimų gaminamų pagal individualų užsakymą, mašininiu būdu austų kilimų, kilimėlių ir nešvarumus sugeriančių kilimų produktų grupėse.


Didelis produktų asortimentas ir pasaulyje gerai žinomi prekių ženklai


Nuo vienetinių, rankomis austų dizainų iki tobulai mašinomis išaustų kilimų – šioje naujoje „Heimtextil“ produktų grupėje pirkėjai ir sprendimų priėmėjai atstovaujantys baldų, kilimų bei specializuotas dizaino parduotuves atras išskirtinį gaminių meistriškumą ir pasiūlą.Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Namų tekstilės parodos „Heimtextil 2024“ naujiena: aktualiausios kilimų ir kilimėlių tendencijos iš viso pasaulio
Organizatorių archyvasVisas keturias parodos dienas, čia bus galima rasti tokius pasaulinius prekių ženklus ir kilimų gamintojus, kaip „Rugs Inc, Mittal International” (Indija), „The Rug Republic”, „Sarla Handicrafts” (Indija), „Harkom Setabganj” (Bangladešas). Didžiausioje pasaulyje namų tekstilės parodoje, taipogi, netrūks ir pramoninių, mašinomis išaustų ir moderniausias technologijas savo veiklai naudojančių gamintojų, tokių kaip „Oriental Weavers Group” (Egiptas), „Merinos Hali San” (Turkija), „Nikotex Carpets” (Graikija), „Fini Cop” ir „Royaltex” (Italija).


Paroda „Heimtextil“ – tai puikiausia proga verslui pristatyti save tarptautinėje ir prestižinėje erdvėje, o visiems tiems, kurie dirba, veikia ar domisi parodose pristatomomis temomis – išlikti ir eiti koja kojon su naujausiomis rinkos tendencijomis bei savo asortimentą papildyti stilingiausiais namų tekstilės bei interjero produktais.


Daugiau informacijos apie parodą ir parodos produktų grupes: https://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html


Norite sužinoti daugiau ar aptarti Jūsų individualias galimybes prisistatyti parodoje „Heimtextil“? Susisiekite su mumis ir atraskime tinkamiausią sprendimą būtent Jums: info@lithuania.messefrankfurt.com arba +370 52 77 93 54.


Užsakymo nr.: PT_83891

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis