5 madingiausi 2023 m. rudens interjero elementai

Ruduo paprastai asocijuojasi su ryškiomis medžių lapų spalvomis, šiltais megztiniais ir gardžiais patiekalais, kuriems buvo panaudotos daržovės iš savo ar močiutės daržo.

Javų puokštė. Ruduo yra derliaus rinkimo ir kaupimo metas, tad namuose norisi atspindėti tokį gausos ir gerovės jausmą. Graži ir natūralumu dvelkianti idėja – namų dekoravimas džiovintomis laukų gėlėmis arba javų puokštėmis. Ne taip kaip šviežių gėlių puokštės, šie augalai namus puoš ilgą laiką, nevys ir nepradės skleisti prasto kvapo. Jie praturtins namus papildoma spalva ir išskirtine tekstūra.


Shutterstock nuotr.


Pintinės. Dar vienas šiam sezonui puikiai tinkantis interjero aksesuaras – pintinės. Tokiomis pintomis sandėliavimo talpomis galima puošti visus kambarius. Svetainėje į jas patogu dėti pledus ir papildomas pagalvėles, miegamajame arba vonioje – nešvarius drabužius, virtuvėje jomis galima papuošti atviras lentynas ir t.t. Pintinės namų erdvei suteikia jaukumo bei tekstūriškumo.


Shutterstock nuotr.


Žibintai. Žibintai su žvakėmis viduje šiltai primena apie ilgėjančius vakarus ir tarytum kviečia juos praleisti jaukioje savo šviesoje. Jais galima dekoruoti lentynas, komodas, stalus. Žibintų privalumas, kad interjerą jie papildo savo geometriška forma ir metalo faktūra.


Shutterstock nuotr.


Kvapas. Geras namų kvapas yra svarbus visais metų laikais. Rudenį savo būstą norisi užpildyti obuolių, medaus, moliūgų ir prieskonių kvapu. Namuose toks kvapas gali pasklisti kepant saldžius kepinius iš obuolių arba moliūgų. Taip pat galima deginti ekologiškas kvapnias žvakes arba smilkalus, įsigyti rudeniškus namų kvapo mišinius ir pan.


Shutterstock nuotr.


Kilimas. Rudens spalvų gamą į namus galima įsileisti tekstilės elementų pagalba. Pavyzdžiui, tam tinka pagalvėlės, pledai, servetėlės, staltiesės ir pan. Norintiems itin pastebimų rudeniškų pokyčių, turėtų patikti žemiškų spalvų kilimo idėja. Kilimai yra jaukūs, šilti ir stilingi akcentai, kurie nelieka nepastebėti.


Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis