Pasidairykite po prabangiausius Lietuvoje nuomojamus apartamentus (GALERIJA)

Rankų darbo krištolo sietynas, natūralaus akmens šviečiantis stalas, talpi sūkurinė vonia, malonios ir prabangios smulkmenos vonios kambariuose, specialiai kurtas namų kvapas, kelios jaukios miegui ar poilsiui skirtos erdvės, minkštutėliai kilimai ir kūną savo audiniu lepinantys chalatai, subtilios interjero detalės – tai tik dalis privalumų, kuriais gali pasimėgauti svečiai, įsikūrę Kauno centre įrengtuose „Queen V“ apartamentuose.

Priešpaskutinį pavasario vakarą jie pirmą kartą pristatyti kviestinei publikai.


Pasakodama apie tai, kuo yra išskirtinė ši vieta, apartamentų šeimininkė Vigantė Kvetkauskienė buvo atvira – svajonę turėti analogų neturintį būstą išpildė jos mylimas vyras.


„Erdvę įkūrėme taip, kaip norėjome. Stengėmės apgalvoti net menkiausią smulkmeną, kad svečiams būtų patogu, jie jaustųsi laukiami ir kitaip nei kasdien“, – sakė pašnekovė.


Taip apartamentų prieškambaryje atsirado marškinius, suknelę ar net viršutinius drabužius išlyginanti spinta, virtuvėje – įspūdingos stiklo taurės, o vonios kambaryje – prestižinės kūno priežiūros priemonės.


Apie tai, kad „Queen V“ kūrėjai tikrai verti pagyrimų, kalbėjo ir vakaro svečiai – verslininkė Gitana Vizgaitienė, nekilnojamojo turto ekspertė Natalija Martinavičienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, dainininkas Rolandas Petrikis, medalių kūrėja Irina Mi Mi, grupės „16 Hz“ lyderis Petras Jucevičius, šokių trenerė Kristina Burneikienė, verslininkas Mantas Juraška, televizijos projektų vedėja Gintarė Eimantaitė Armalė, verslo konsultantas Andrius Armalis, iliuzionistas Modestas Petrikas, pianistė Evelina Pilipavičiūtė Juraškienė ir kiti.


„Akivaizdu, jog įrengiant tokią vietą buvo įdėta daug meilės ir darbo. O kiekvienos detalės išieškojimas turėtų sulaukti atskirų aplodismentų. Tai – tikrai labai įspūdinga, prabangu, bet kartu su suteikia jaukumo, namų jausmą“, – sako N. Martinavičienė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis