Sėdmaišis - ypatingą komfortą suteikianti interjero detalė

Sėdmaišis, kuris dažniau buvo siejamas su septintuoju dešimtmečiu, grįžta į šiuolaikiškas namų erdves - ir ne tik į vaikų kambarius. Sėdmaišis – komfortiškas, praktiškas, funkcionalus baldas, o taip pat ir madingas modernių namų interjero akcentas. Be stilingos išvaizdos bei neįtikėtino patogumo, yra ir daugiau sėdmaišių privalumų. Atraskime sėdmaišį iš naujo!

Sėdmaišio virsmas


Sėdmaišis - daugiau kaip 15 metų Lietuvoje žinomas baldas, pasižymintis labai paprasta ir patogia konstrukcija. Nors per tiek metų turėjome susipažinti su sėdmaišio panaudojimo galimybėmis, daugeliui šiandien išgirdus žodį „sėdmaišis“, prieš akis iškyla tik ryškiaspalvio baldo jaunimui ar baldo viešiems renginiams vaizdiniai. Vis dėlto pamažu ,,jaunimo baldo“ ir ,,renginių baldo“ etiketes pradeda keisti įprotis sėdmaišį panaudoti kaip namų fotelio alternatyvą, skirtą minkštų baldų komplektui papildyti, arba netgi pakeisti įprastinę sofą granulėmis pildytu baldu.


Sėdmaišis jau kurį laiką Europoje pakeičia kai kuriuos baldus namuose, sodybose, taip pat vis labiau populiarėja kaip terasų baldas. Augantį sėdmaišio populiarumą lemia keletas aspektų. Pirmiausia, šis baldas yra vertinamas dėl ypatingo komforto. Sėdmaišis, kitaip nei kiti sėdimi baldai, prisitaiko prie kūno formų, leidžia išsitiesti. Antra, sėdmaišis yra kur kas greičiau pagaminamas nei korpusiniai baldai, o tai ypatingai aktualu šiandien, kuomet baldų gamybos sektorius susiduria su medžiagų trūkumu. Taip pat sėdmaišiai yra itin lengvai transportuojami, be to, jei baldas yra kokybiškas, jis siuvamas su vidiniu maišu, o tai leidžia maišą lengvai nuvilkti ir išskalbti – šią funkciją retai turi kuris kitas baldas.


Lietuviškas sėdmaišis – po visą pasaulį


Norint įsigyti ne tik praktišką, bet ir modernų, stilingą sėdmaišį, toli ieškoti nebūtina. Dizaino žinovų įvertintus sėdmaišius siūlo didžiausi lietuvių sėdmaišių gamintojai, šio baldo gamybos Lietuvoje pradininkai įmonė „Pupt“, siuvanti „Pušku pušku“ prekiniu vardu žinomus gaminius. Gamintojai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 4000 skirtingų sėdmaišių, kurie yra sukurti šiuolaikiškiems žmonėms. „Vedini kūrybinio polėkio ir nuolat galvodami apie skirtingus interjerus mėgstančius žmones, jau prieš keletą metų pradėjome plėsti savo audinių asortimentą ir kurti vis daugiau naujų sėdmaišių modelių. Iki tol įprastinį sėdmaišių užvalkalą ėmė keisti įvairūs skirtingų dizainų audiniai, skirti tiek lauko, tiek namų naudojimui, o noras tobulėti skatino gerinti ir gaminių kokybę“, - pasakoja įmonės įkūrėjas Remigijus Balčiūnas.


Klientams „Pušku pušku“ gali pasiūlyti rinktis iš virš 19 skirtingų rūšių audinių: nuo velveto iki teflonu dengtų neteplių audinių. Pavyzdžiui, velveto audiniai ,,Waves“ puikiai tinkami moderniems namams, o ,,Madu“ bouclé tipo audinys sklandžiai įsilieja į ryškų ir eklektišką boho stiliaus interjerą. Lietuviškos produkcijos sėdmaišiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio dizaino bendruomenėje. Šiuo metu sėdmaišius galima išvysti ir tolimiausių pasaulio kraštų interjeruose - net Čilėje ar Japonijoje. O prieš metus vienas naujausių ,,Pušku pušku“ sėdmaišių „Cocoon“ buvo apdovanotas kaip vienas iš 100 originaliausių dizaino produktų tarptautiniame didžiausio architektūros ir dizaino platformos pasaulyje „Archiproducts“ konkurse. Tai reikšmingas įvertinimas nedidelei lietuvių įmonei, nuo 2020-ųjų priklausančiai ir Lietuvos dizaino klasteriui.Sėdmaišis - ypatingą komfortą suteikianti interjero detalė
Sėdmaišis - ypatingą komfortą suteikianti interjero detalė
Organizatorių archyvasKur panaudoti?


Sėdmaišio panaudojimo būdų yra iš tiesų nemažai, o iš plataus ,,Pušku pušku“ asortimento - porolono sėdmaišių, pufų, gultų, sofų, staliukų bei komplektų - galima išsirinkti tinkamiausią baldą savo namams. Vis dažniau erdvesnius namus turintys žmonės įsirengia poilsio zonas, kuriose kartu su kitais šeimos nariais ilsisi. Čia sėdmaišis tampa nepakeičiamu baldu, suteikiančiu patogumą – ypač tokiose erdvėse tinkami sėdmaišių komplektai, sofos tipo sėdmaišiai. Net ir turintys mažesnius būstus renkasi pavienius, fotelio tipo sėdmaišius, kurie leidžia pajusti maksimalų komfortą, neišskleidžiant sofos ir neprarandant interjero estetikos. ,,Pušku pušku“ gamintojai pastebi paskutiniais metais regimą tendencija, kuomet sėdmaišių pardavimai suaktyvėja vasaros sezonu. Ji sufleruoja, kad patogių baldų terasoms ieškantiems žmonėms sėdmaišis tampa puikia alternatyva.


Dangiškas minkštumas


Ypatingą patogumą suteikianti ,,Pušku pušku“ naujiena: išskirtinio minkštumo porolono sėdmaišiai. Šių sėdmaišių ypatybė – jie yra užpildyti ne įprastinėmis granulėmis, o porolonu. „Šie sėdmaišiai jau išpopuliarėjo Vakarų Europoje, o mūsų šalyje dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Tikime, kad mūsų tautiečiai taip pat juos pamėgs, nes, tiesą pasakius, atsisėdus į tokį sėdmaišį, nesinori iš jo keltis – jausmas lyg debesyje“, – teigia įmonės vadovas R. Balčiūnas.


Tiek ši ,,Pušku pušku“ naujovė, tiek ir kiti bendrovės gaminiai suteikia ypatingą poilsio patirtį. Taip pat ir nuostabias laimės akimirkas – o toks ir yra sėdmaišių gamintojų tikslas. Norima, kad poilsis būtų kuo malonesnis, o estetinis vaizdas, dizainas ir ypatinga kokybė dar labiau sustiprintų geras emocijas.


Užsakymo nr.: PT_77221

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis