Kilimai - savitam namų jaukumui kurti

Norite sukurti savo namams ypatingą charakterį? Pasižvalgykite po 2di.lt elektroninės parduotuvės kilimų galeriją, kurioje rasite stilingų ir išskirtinių sprendimų. Teisingai pasirinktas kilimas suteiks ne tik jaukumo jūsų namams, bet ir padės išspręsti sudėtingus interjero klausimus. Spalvingas kilimas gali kambarį išskaidyti į keletą erdvių arba jas suvienyti, sudarydamas harmoningo kambario įvaizdį. Lieka rasti sau tinkamą variantą, kuris papildytų jūsų namų istoriją.

SPALVŲ IR ORNAMENTŲ GAMA


Kaip išsirinkti tinkamiausią kilimą? 2DI specialistai pataria atkreipti dėmesį, kokia spalvų gama vyrauja jūsų kambaryje. Sustiprinti aplinkos charakterį padės ryškių, sodrių spalvų kilimai. Itin gražiai dera konjako, migdolo, pieno ir smėlio spalvų tonai su rudais, žemės atspalviais. Ieškantiems stilingo originalumo galima išbandyti ryškių spalvų derinius – tamsiai mėlyna, turkio spalva harmoningai susipins su garstyčių ar tamsiai rudos spalvos tonais, o nublukintos raudonos ir rožinės spalvos interjero detalės įsilies į aplinkos visumą.Spalvų ir ornamentų gama
Spalvų ir ornamentų gama
Ekohali nuotr.Jei norite suvienyti panašių spalvų interjero detales – rinkitės tos pačios spalvų grupės vienspalvius kilimus, kurių rasite plačiame 2DI parduotuvės kilimų asortimente. Svarbu nepamiršti, kad kilimo pagrindas yra grindys. Prie grindų atspalvio priderintas kilimas bus daug išraiškingesnis ir puikiai diktuos kuriamą kambario nuotaiką. Šiltesnių atspalvių medienos grindys puikiai dera su šiltų spalvų kilimais, o modernaus stiliaus šviesioms grindims ypač tiks pilkos, tamsiai mėlynos, baltos spalvos atspalvių kilimai.


Šiuo metu madingiausias interjero akcentas – sendinto, nublukinto įvaizdžio kilimas. Tai subtili Rytų kultūros detalė, praturtinanti erdvę gero skonio klasika. Tokio stiliaus kilimai gali būti derinami – keli mažesni arba vienas didelis, užimantis didžiąją kambario dalį. Modernūs abstraktaus piešinio blukinti kilimai, kuriuos rekomenduoja 2DI, pavers jūsų miegamąjį ar svetainę stilinga erdve, kurioje norėsite praleisti daugiau laiko. Prie jų derės tiek šiuolaikinio, tiek klasikinio ar retro stiliaus baldai ir meniškos interjero detalės.


DYDŽIO IR FORMOS ŽAISMAS


Kokio stiliaus kilimą pasirinksite – svarbu, bet kur kas svarbiau, kad jis neatrodytų per mažas jūsų kambariui. Investavimas į didesnį kilimą visada atsipirks, jei jis užims didžiąją erdvės dalį. Taip kilimas tarsi „apglėbs“ visa, kas kambarį „suskirsto“. Jei kambarys yra stačiakampio formos – pailgas, ryškių raštų kilimas bus puikus akcentas, kuris pa- dės ne visada patrauklią kambario formą paversti privalumu. Norėdami kambarį vizualiai padidinti, rinkitės kilimus su stambiais raštais, geometrinėmis figūromis.


2di.lt asortimente rasite tokio stiliaus kilimų tiek su jaukiu spalvų deriniu, tiek ir su kontrastų žaisme, kai geometrinės figūros tarsi iškyla vienspalvio kilimo paviršiuje, sukeldamos minkštumo pojūtį.Dydžio ir formos žaismas
Dydžio ir formos žaismas
Ekohali nuotr.ŠVELNI VAIKŲ KAMBARIO DETALĖ


Jei gyvenate pakankamai triukšmingai, bet nenorite įkyrėti savo kaimynams, vertėtų pagalvoti apie minkštus, ilgesnio plauko kilimus. Tai bus puiki išeitis ir garso izoliacijos, ir grindų apsaugos nuo subraižymo problemoms. Be to, minkštas kilimas vaikų kambaryje bus pagrindinė „žaidimų aikštelės“ zona mažiesiems. Parduotuvėje 2DI galite rasti kilimą tiek būsimojo lenktynininko, tiek galaktikos tyrinėtojo kambariui. Norintiems tik nedidelės interjero detalės vaikų kambariui tiks linksmo debesėlio formos kilimėlis, ant kurio bus gera mažosioms pėdutėms.Švelni vaikų kambario detalė
Švelni vaikų kambario detalė
Ekohali nuotr.Tiek kuriant naujų namų stilių, tiek ieškant sprendimų juos atnaujinti, puikus būdas tai padaryti – įsigyti kilimą. Tinkamai parinktos kilimo spalvos ir raštai padės kambarį paversti jaukia ir išraiškinga erdve, kurioje gera būti. 2di.lt asortimente rasite daugiau nei 1800 kilimų vienoje vietoje („Osta“ (Belgija), „Eko Hali“ (Turkija) ir „Narma“ (Estija), o prekių, kurių vertė siekia 40 eurų, pristatymas tiesiai prie namų slenksčio – nemokamas. Daugiau patarimų renkantis kilimą rasite čia.

Užsakymo nr.: PT_69590

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis