Kokie bus naujieji Vaidos Skaisgirės namai?

Prodiuserė Vaida Skaisgirė išgyvena džiugų permainų metą. Šio šeštadienio TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas“ ji papasakos, su kokiais iššūkiais susiduria įrenginėdama du būstus vienu metu ir, kas jai padeda rasti geriausius sprendimus. Butų įrengimas dar tik įsibėgėja, tad laidos žiūrovai turės ne vieną galimybę matyti, kaip žingsnis po žingsnio, skirdama didelį dėmesį kiekvienai detalei, V. Skaisgirė kuria naujus savo namus.

Vienas svarbiausių naujojo būsto akcentų – erdvi svetainė, sujungta su virtuvės zona. Šioje zonoje akcentu taps didelis valgomasis stalas, prie kurio ateityje tilps daug žmonių – Vaida neslepia mėgstanti dideles draugų kompanijas, šurmulį ir bendravimą prie gardžiais patiekalais nusėto stalo.


Naujajame būste vietos pakaks ne tik erdviai svetainei ir virtuvei, bet ir puikiam sūnaus kambariui bei pačios Vaidos miegamajam, kuriame bus ir taip moters mėgstama vonia. Šį, kaip ir antrąjį būstą, skirtą nuomai, Vaida įrenginėja su didele meile.Kokie bus naujieji Vaidos Skaisgirės namai?
Kokie bus naujieji Vaidos Skaisgirės namai?
Organizatorių archyvasNaujuosiuose namuose persipins du Vaidos mėgstami stiliai – industrinis ir klasikinis. Nuo pat pirmųjų žingsnių ją lydėjo interjero dizainerė Viktorija Matulevičienė, atsakinga net už dviejų būstų įrengimą.


„Būsto vizija, kaip ir visi geriausi dalykai, gimė diskusijų metu, aš turėjau savo įsivaizdavimą, kokio būsto noriu, bet aš tikrai nesuprantu, kaip tai įgyvendinti, o Viktorija puikiai žino, kaip idėją paversti realybe“, – apie bendradarbiavimą su interjero dizainere pasakoja Vaida.


Laidos filmavimo komanda Vaidą lydės viso proceso metu, tad laidos žiūrovai pirmieji išvys, kaip gimsta V. Skaisgirės svajonių namai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis