PRIEŠ ir PO: senas 13, 13 kv. m. būstas virto erdve, kurioje yra viskas patogiam gyvenimui

Ar įmanomas kokybiškas gyvenimas mažiau nei 14 kv. m. bute? 13, 13 kv. m. būsto transformacijas vykdęs Mano Namųskaitytojas Audrius teigia, jog į itin mažos kvadratūros butą sutalpinti viską, ko reikia gyvenimui, yra sudėtinga, tačiau įmanoma.

Audrius, išvydęs parduodamo būsto, kuriam reikalingi pokyčiai, skelbimą, ilgai nedelsė imtis iššūkio. Būstas buvo strategiškai puikioje Kauno vietoje, todėl vyras pamanė, jog būstas būtų puikus variantas nuomai arba asmeniniam naudojimui. Šis būstas tiktų studentui arba žmogui, kuris gyvena aktyvų gyvenimą, nepraleidžia daug laiko namie, tuo labiau, kad už lango verda judrus Kauno senamiesčio gyvenimas. Galima šį butą panaudoti ir trumpalaikėms nuomoms, kuomet į miestą užsuka svečiai iš kitų šalių“ , - teigia vyras.


Būsto pokyčiai buvo kardinalūs. Pirmiausia reikėjo atlikti techininius darbus - atvesti naujas elektros instaliacijas, perkelti vandens ir kanalizacijos vamzdžius. Vėliau teko suplanuoti virtuvės vietą bei vonios kambarį, norint išsaugoti funkcionalumą ir erdvės pojūtį mažoje patalpoje. Audrius norėjo, kad būste būtų išsaugota vieta miegui, valgiui gaminti, susidėti reikalingiausiems daiktams.


Būstas prieš pokyčius:

Kadangi būsto patalpa itin maža, vidaus apdailai buvo pasirinkta balta spalva, kuri optiškai didina erdvę. Kadangi namas, kuriame yra butas, statytas 1931 m., buvo nuspręsta palikti išlikusią autentišką raudonų plytų sieną, kuri tapo išskirtiniu interjero akcentu bute ir sukūrė buvusio laikmečio dvasią. Taip pat autentiškumo mažam būstui suteikė ir kitos interjero detalės - senovinis sieninis laikrodis, klasikinio stiliaus baldai, medžio imitacijos.Būstas po pokyčių
Būstas po pokyčių
Asm. albumo nuotr.Būstas po pokyčių
Būstas po pokyčių
Asm. albumo nuotr.Būstas po pokyčių
Būstas po pokyčių
Asm. albumo nuotr.Pasižvalgykite po 13, 13 kv. m. būsto interjero detales:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis