6 virtuvės įrengimo klaidos, kurias daro dažnas

Jei žinosite galimas virtuvės įrengimo klaidas, tikrai jų išvengsite ir pertvarkysite virtuvę teisingai.

1. Per mažai erdvės. Viename žurnale pamatėte, kaip gražiai atrodo virtuvės sala ir patys netveriate noru ją įsirengti. Nereikia bandyti į savo virtuvę bandyti sutalpinti to, kam vietos nėra. Taip, virtuvės sala tikrai žavingas sprendimas, tačiau tam reikalinda erdvė, kaip ir papildomoms spintelėms.


2. Apšvietimas. Esate įsitikinę, jog virtuvei būtinas tik pagrindinis apšvietimas. Bet nereikia pamiršti ir pagalbinių apšvietimo šaltinių. Šviesos po spintele padės geriau matyti, ką pjaustote, o apšvietimo šaltiniai virš virtuvės salos suteiks daugiau komforto ir jaukumo šiai zonai.


3. Neapgalvotos išlaidos. Lengvas šokas gali ištikti ne tik tuomet, jei remontui pasisamdėte įmonę, bet ir jei nusprendėte jį darytis patys. Nepamirškite, jog medžiagos taip pat kainuoja. Dėl to, gera idėja remontą daryti palaipsniui – pavyzdžiui, iš pradžių atnaujinti spinteles, po to įsigyti naują šaldytuvą ir t.t. Pokyčiai turi vykti nuolat, o ne po kelerių metų, kuomet viskas taip nudėvėta, jog nebeįmanoma nieko tiesiog atnaujinti.


4. Įkliūnate į spąstus „tebūnie viskas nauja“. Kaip jau rašėme, tvarkyti virtuvę reikia nuolatos. Žinoma, kai pamatote naujus virtuvinių baldų komplektų pasiūlymus, tenorite įsigyti naujų daiktų. Apžiūrėkite, ką iš senų virtuvės daiktų galite palikti, o ką reikėtų keisti naujais. Štai jums trys patarimai: spinteles galima perdažyti, pastatomų spintelių paviršių galima pakeisti, medines spinteles galima nušveisti švitriniu popieriumi ir perlakuoti.


5. Nepagalvojote apie sandėliuką. Virtuvės spintos ir sieninės spintelės neturėtų būti vienintelė vieta virtuvės daiktams susidėti. Šiuolaikinėms virtuvėms būdingas perkrovimas: duonos kepimo aparatai, trintuvai, smulkintuvai, dėželės miltams, prieskoniams... virtuvės – tarsi mini muziejai. Praktiškai reikia instrukcijos, kad žinotumėte, kur kas sudėta.


6. Aklai vaikotės madų. Visi vienu balsu pasakys – nerūdijantis plienas. Na, taip, nerūdijantis plienas seniai prigijo virtuvėje. Tačiau galime įsirengti ir kaimiško stiliaus kriauklę, granito plokštės spinteles, Toskanos stiliaus virykles ir apskritai tokio dydžio virtuves tarsi lėktuvų angaras...


Jei viena ar kita mados tendencija jums patinka, laikykitės jos su pasididžiavimu. Jei ne, nebijokite ką nors padaryti originaliai, taip, kaip jums norisi. Svarbiausia, nepamirškite, jog čia gaminsite Jūs, tad pirmiausiai virtuvė turėtų būti tiesiog patogi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis