PRIEŠ ir PO: puiki nedidelės virtuvės ir prieškambario transformacija

Nuosavo būsto atnaujinimas – nelengva užduotis. Būtina ne tik atidžiai paskirstyti finansus, tačiau ir sugalvoti idėją, rasti tinkamų medžiagų, o tai užtrunka. Mano namų“ portalo skaitytoja Rūta nesiryžo radikaliems interjero pokyčiams, todėl pamažu atnaujino namų erdves.

Nuosavame būste jau tris metus gyvenanti Rūta pirmiausia atnaujino kambarius, o tik vėliau ėmėsi virtuvės bei prieškambario pokyčių. Šios erdvės reikalauja nemažai investicijų, taip pat domėjimosi, planavimo.


Virtuvės zonoje Rūta svajojo apie didelį virtuvinį darbastalį tam, jog gaminti būtų komfortiška. Kadangi virtuvės kvadratūra nedidelė, vos 5,5 kv. m., Rūta sumanė išnaudoti koridoriaus erdvę virtuviniams prietaisams: šaldytuvui, orkaitei, mikrobangei. Į tai įtariai žiūrėjo baldininkai, tačiau šis sprendimas pasiteisino: tai buvo optimaliausias variantas siekiant išsaugoti kuo daugiau vietos virtuvėje. Būtent taip erdvėje tilpo nors ir nedidelis, tačiau labai svarbus virtuvinis akcentas indaplovė.


Rūtos prieškambaris ir virtuvė prieš pokyčius:





Virtuvėje buvo pasirinktos standartinės spalvos: balta, pilkšva. Rūta pasirinko dekoruoti sieną, kuri tapo vienu gražiausių virtuvės akcentų. Ši siena labai gražiai žiūrisi šviečiant saulei, nes turi labai gražų metalo atspalvį. Moteris jau buvo pavargusi nuo spalvų interjere, todėl troško interjero spalvų, kurios nevargintų akių.


Rūtos prieškambaris ir virtuvė po pokyčių:




Virtuvės pokyčiams buvo pasirinktas minimalistinis interjeras. Nors žvelgiant į virtuvės nuotraukas erdvė gali pasirodyti tuštoka, vis dėlto laikui bėgant ji prisipildys daiktų, žalumos. Interjeras taip pat buvo kurtas ekonominėmis sąlygomis: senas pufas pavirstas nauju, senas veidrodis, pirktas iš sendaikčių turgaus, perdažytas. Na, o neradus tinkamo aukščio kėdžių Rūta nusipirko paprastas kėdės iš populiaraus Lietuvoje prekybos baldais ir namų apyvokos prekėmis tinklo, patrumpino kojas iki reikiamo aukščio bei nudažė kojas juodai, jog derėtų.


Rūta džiaugiasi, jog interjero pokyčiai pavyko sėkmingai, nors ir teko nemažai paplušėti. Kadangi moteris pati savo rankomis prisidėjo prie interjero pokyčių, ši transformacija jai teikia dar daugiau džiaugsmo. Gera įžengti į naujus ir jaukius namus!



Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis