Ką jūsų namai nusako apie jūsų asmenybę, gali pasakyti Zodiakas

Ar namų jaukumo kūrimas, interjero įgyvendinimas iš tiesų turi sąsajų su mūsų charakteriu? Astrologijos žinovai teigia, jog dar ir kaip. Ką apie jūsų asmenybę gali pasakyti jūsų? Įžvalgų gali pateikti jūsų Zodiako ženklas.

Avinas


Avinas iš prigimties linkęs rungtis ir varžytis. Jums patinka dekoruoti namus savo pergalių simboliais arba tuo, kas simbolizuoja jūsų gyvenimo kovas. Įkvepiančios citatos, trofėjai ar šlovės akimirkas primenantys daiktai taps puikiais jūsų namų aksesuarais.


Jūsų namuose ko gero yra ir namų biuras, nes dauguma Avino ženklo atstovų turi smulkų ar nelabai smulkų verslą. Įsirenkite biurą kaip savo pasiekimų šventovę ir nepamirškite daug knygų lentynų, nes jūs mėgstate skaityti.

Energingieji Avinai labai mėgsta imtis naujų projektų, bet daugumos jų nebaigia – paprastai jie sustoja tame etape, kai jų dėmesio ima reikalauti per daug detalių. Susikaupti jums padės švarūs, tvarkingi namai. Jei neturite laiko reguliariai tvarkytis (nes pradėję tvarkytis, nebemokate sustoti, ir tai galiausiai užima per daug laiko), pasamdykite namų tvarkytoją. Jūs nekenčiate nešvaros, tad geriau apskritai su ja nesusidurti.Avinui tinkantis interjeras
Avinui tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Jautis


Jaučio ženklo atstovus globoja jausmingoji Venera, kuri jus apdovanojo prigimtiniu dekoravimo talentu. Namų aplinka jums labai svarbi, geriausiai jaučiatės, jei gyvenate patogiuose, gražiai įrengtuose namuose. Jums svarbi kiekviena detalė, ir jūs negailėdami investuojate į interjerą.


Jaučiai globoja materialius objektus ir menus. Jums patinka gražūs daiktai, namai jums tarsi drobė, kurioje jūs išreiškiate savo kūrybinius ir stiliaus polėkius. Jūs rafinuoti, bet nemėgstate apsikrauti daiktais, nors jūsų skonis kiek formalus. Jūsų akis įgudusi pastebėti meną ir ko gero turite kelis originalius paveikslus ar kitus meno kūrinius. Persiški kilimai, drobės, gilios odinės sofos ir meniškai įrėmintos nuotraukos – štai jūsų stichija. Jūsų namuose viskas dvelkia elegancija ir atsipalaidavimu.Jaučiui tinkantis interjeras
Jaučiui tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Dvyniai


Dvyniai, jūs visada siekiate įvairovės, todėl jūsų namai atrodo arba neįtikėtinai kūrybingi, arba kaip šiukšlynas. Jūsų stilius eklektiškas: žaismingi elementai tradiciniame interjere, senoviniai ir modernūs baldai ir dar daugybė įvairiausių atsispindinčių įtakų – nelygu kuo tuo metu žavitės.


Kūrybingumas, spalvos ir smagumas – tokie turi būti jūsų namai. Jūs nebijote neįprastų spalvų derinių, pavyzdžiui, oranžinės ir levandų violetinės arba ryškiai rožinės ir žalsvai geltonos. Spalva, kuria dažote sienas šiandien, rytoj jau gali kelti pasibjaurėjimą, bet tai jūsų nesustabdo – juk visada galima perdažyti, kai apima įkvėpimas!


Kadangi jūsų ženklui būdingas nepastovumas ir nuolatinė kaita, jums sunku ilgam pasirinkti vieną stilių. Tad ir nesistenkite – dekoruodami namus galvokite apie trumpą laiką, atsižvelkite į tai, kas jus įkvepia dabar, tik neinvestuokite per daug į didesnius objektus, verčiau dažnai keiskite aksesuarus. Kai nuspręsite viską keisti iš esmės, visų pirma giliai įkvėpkite. Impulsyvūs Dvyniai dažnai įsitraukia į naujus projektus neužbaigę ankstesnių dešimties pradėtų. Remontui nusimatykite užtektinai laiko, kitaip teks sėdėti tarp pusiau nudažytų sienų ar kitos netvarkos.
Dvyniui tinkantis interjeras
Dvyniui tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Vėžys


Vėžio ženklo atstovams namai yra jų tvirtovė. Jūs kūrybingi ir romantiški, jums reikia jaukaus, ramaus prieglobsčio, kuris atspindi jūsų esmę ir kuriuose galite būti nostalgiški. Kadangi jums labai reikia saugumo, jūs linkę apsupti save sentimentaliomis smulkmenomis, tokiomis kaip suvenyrai, šeimos albumai ir relikvijos. Galiausiai jūs galite prikaupti per daug smulkmenų, nes Vėžiams daiktai turi sentimentalią prasmę ir jie prie jų prisiriša.


Vėžiams labai svarbi šeima, tad jūsų namuose ko gero daug įrėmintų giminaičių ir draugų nuotraukų, daugumą kurių jūs greičiausiai darėte patys. Kadangi jūs mėgstate valgyti ir gaminti, taip pat priimti svečius, jūsų virtuvėje tobulai tiks didelis senovinis kaimo namo stalas, prie kurio galima susodinti dvidešimt žmonių. Jums patinka senoviniai daiktai su istorija, jūs neretai randate įvairiausių lobių sendaikčių turguose, taip pat jūs nesibodite apžiūrėti šiukšlynų, ieškodami kokios sofos ar lovos rėmo, kuriuose restauruojate ir džiaugiatės unikaliu baldu su istorija. Jūs tikri namisėdos, jums labai sunku išeiti iš namų, kai jau juose esate. Kad ir kokie skoningi ir jaukūs būtų jūsų namai, kad ir kaip jie atspindėtų jūsų nuotaikas, motyvuokite save bent retkarčiais kur nors išeiti, nes ilgainiui rizikuojate tapti izoliuotais nuo žmonių.Vėžiui tinkantis interjeras
Vėžiui tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Liūtas


Tipiniuose Liūto namuose gausu drąsių, ryškių spalvų – tamsiai raudonos, ryškios turkio, tamsiai violetinės. Šie namai jaukūs, nepretenzingi ir tuo pačiu karališki, didingi. Jums patinka meno kūriniai – renesanso laikų paveikslai ar afrikiečių apeigų kaukės. Jums, kaip ugnies ženklui, reikia žaismingo poilsio kambario ar poilsio zonos, ypač jei ten yra veikiantis židinys. Jūs – džiunglių karalius, tad tiks žvėrių, augalų motyvai. Jūs nebijosite sudėti ant sofų leopardo rašto ir šilkinių pagalvių. Būtina ir didelė virtuvė, kadangi mėgstate gaminti, o per valgio gamybą išreiškiate įgimtą kūrybingumą.


Jums svarbiausia – kad visi liktų patenkinti, juk čia – jūsų karalystė, jums smagu, kai po jūsų namų stogu susirenka draugai, ypač į ilgas vakarienes. Liūtai, priešingai nei kiti zodiako ženklai, randa laiko pramogoms, kad ir kaip užimti būtų. Jums svarbiausia – kad svečiai puikiai praleistų laiką, mėgautųsi buvimu jūsų namuose. Tas pats pasakytina ir apie jūsų šeimą, kuri yra Liūto džiaugsmas ir pasididžiavimas. Liūto namuose pamatysite įvairių kartų artimųjų nuotraukų.Liūtui skirtas interjeras
Liūtui skirtas interjeras
Shutterstock nuotr.Mergelės


Mergelės – perfekcionistės, taigi jų namų dekoravimas nuolatinis, nepaliaujamas procesas. Jos niekada iki galo nepatenkintos, pastoviai tobulina, pertvarko, valo namus. Nepaisant to, labai nemėgstate išmetinėti daiktų, atrodo, kad vieną dieną gali prireikti senų žirklių. Bet nors turite stirtas nebaigtų kolekcijų, knygų ir projektų, jūsų namuose niekada nebūna nešvaru. Švarumas – antras Mergelių dievobaimingumas.


Tomis retomis akimirkomis, kai nieko nešveičiate, neperdarote ir nedekoruojate, nekuriate visiškai naujos organizuojamosios sistemos, greičiausiai esate virtuvėje – namų vietoje, kurioje karaliauja Mergelės. Jums patinka receptai, receptų knygos ir pilnas šaldytuvas. Jei dar neišmokote gaminti, kai išmoksite, būsite neprilygstama. Na, o kadangi mėgstate rūpintis žmonėmis, tai puikus būdas išreikšti savo rūpestį.Mergelėms skirtas interjeras
Mergelėms skirtas interjeras
Shutterstock nuotr.Svarstyklės


Pripažinkime – jums patinka brangūs daiktai, mėgstate gyventi stilingai. Globojamoms Veneros Svarstyklėms patinka elegantiški namai su daugybe gražių daikčiukų. Jūs labai jaurios aplinkai, norite visko, kas geriausia: meniško namų teatro, įspūdingos bibliotekos, didžiulės drabužinės, pilnos gražių drabužių. Svarstyklės labai žavisi fiziniu grožiu, tad jos siekia stiliaus, vertingumo, jau nekalbant apie švarumą. Svarstyklės – artistiškiausias zodiako ženklas, taigi namų lengvumas atspindi jų lengvą it oras prigimtį.


Visada ieškant balanso, bet dažnai nuo jo nukrypstant jūsų namuose gali atsirasti sunkių, neskoningų baldų ir daug veidrodžių (atspindinčių jūsų grožį) arba daug lengvų baldų, su kuriais jums stigs įsižeminimo. Subalansuokite proporcijas su saikingu spalvų ir medžiagų kiekiu. Nebijokite maišyti medžiagas ir stilius. Jums, kaip Svarstyklėms, patinka simetrija, bet nereikia persistengti su koordinavimu, derinimu. Namų dekoravimas gali įkvėpti pasverti tinkamai pasverti estetinius „už“ ir „prieš“ bei sukurti tyrumo pojūtį.Svarstyklėms tinkantis interjeras
Svarstyklėms tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Skorpionas


Skorpionai mėgsta užsirakinti duris, užtraukti užuolaidas ir ramiai sau leisti laiką namuose. Priešingai nei kiti zodiako ženklai, jums visai patinka būti vieniems. Namai jums – ramybės oazė, prieglobstis nuo išorinio pasaulio, kur dažnai jaučiatės pažeidžiami, išsibalansavę. Jums patinka skaityti, rašyti, užrašinėti mintis į dienoraštį ar eksperimentuoti virtuvėje. Skorpionams reikia šventovės, kurioje galėtų fiziškai ir morališkai atsikvėpti.


Namų dekoras turi simbolizuoti galią. Galite tai padaryti tiksliomis linijomis, skrupulingu dėmesiu smulkmenoms ar ryškiomis spalvomis, kurios šaukte šaukia apie kūrybingumą. Jūs greitai pametate galvą dėl detalių. Svarbi kiekviena durų rankena, vazelė, pagalvėlė. Vienas bičiulis Skorpionas išdekoravo visą kambarį baltai, naudodamas 20 tekstūrų ir atspalvių. Skorpionai, kaip vandens ženklai, yra labai intuityvūs, tad puikiai jaučia, kur pastatyti kokį baldą ar pakabinti paveikslą. Jūs daug dėmesio skiriate savo kūnui, tad įsigykite pedikiūro kėdę ar sofą su patogiu nugarai atlošu.Svarstyklėms tinkantis interjeras
Svarstyklėms tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Šauliai


Šaulius nuo ilgo buvimo vienoje vietoje apima klaustrofobija. Namisėdomis jūsų nepavadinsi. Namai turi atspindėti jūsų judrumą, domėjimąsi daugeliu dalykų, norą mokytis. Namuose turi pakakti vietos visoms knygos, kelionių suvenyrams, milijonams jūsų projektų. Šauliams patinka laukas, atviros erdvės, taigi įsirenkite vidinį kiemą, žiemos sodą ar pan. – žodžiu tai, kad suteiktų erdvės pojūtį.


Jūsų namams reikia šilumos, įkvėpimo, kurie tikrų prie smalsios jūsų prigimties. Ar būtumėte verslininkas ar amžinas studentas, namuose reikėtų kabineto ar darbo zonos su moderniausia įranga. Greičiausiai nepaliausite lankyti kursų, namuose visada bus pradėtų skaityti knygų.


Šauliai – nepailstantys keliautojai, taigi parsigabenkite namo keliones primenančių daiktų, etninių motyvų ar pan. (jūsų ženklas – rytietiško dvasingumo globėjas). Šauliai globoja ir religiją, taigi namuose tikriausiai turėsite šventųjų paveikslų ar statulėlių. Jums patinka ryškios spalvos – oranžinė, ryškiai žydra, turkio. Indiško sario ar marokietiškų rūmų atspalviai suteiks jums įkvėpimo.Šauliams tinkantis interjeras
Šauliams tinkantis interjeras
Shutterstock nuotr.Ožiaragiai


Ožiaragiai brangina savo nuosavybę, vertina patvarius daiktus. Taigi jų namuose vietos ras antikiniai daiktai, šeimos relikvijos. Jei esate modernūs, tikriausiai mėgstate minimalizmą, prislopintas spalvas, metalinius baldus ir negausų dekorą. Tokiu atveju stenkitės, kad namai neprimintų elektronikos parodos. Siekite derinti klasiką ir modernumą, patogumą ir utilitarinį stilių, fabrikinius ir rankų darbo gaminius.


Griežti Ožiaragiai aukos patogumą vardan praktiškumo, tik nepamirškite, kad namai – vieta ilsėtis. Jei ryte skauda nugarą ar apima melancholija, įsigykite patogesnį čiužinį. Ožiaragiai globėjiški, juos veikiausiai trauks senelio laikrodis, odinės sofos, medinis bufetas su porcelianu.


Ožiaragiams svarbu darbo zona, tad nepagailėk pinigų sunkiam, dideliam rašomajam stalui ir odiniam krėslui. Prie viso to derės parkeris auksine plunksna, laiškų peiliukas su monograma ar net išgraviruotu vardu.Ožiaragiams skirtas interjeras
Ožiaragiams skirtas interjeras
Shutterstock nuotr.Vandeniai


Vandeniams tinka vazos, naminiai fontanėliai, akvariumai. Jums patinka spindintys atspalviai, vandens spalvos – žydra, melsva, jūros mėlio, patinka violetinė, ryškiai žydra ir lašišos spalva. Vandenis – oro ženklas, taigi jam reikia erdvės, gero vėdinimo, saulės, didelių langų, virtuvės su kabančiai puodais.


Jums patinka originalumas, be to, Vandeniai turi puikų skonį, taigi jūsų namuose, tikėtina, bus spalvingų paveikslų, įdomių dirbinių, skulptūrėlių, galbūt modernaus meno kūrinių. Nieko stebėtino, jei pasikabintumėte, tarkime, Che Guevaros fotografiją.


Miegate nedaug, tad miegamasis tegu būna paprastas, o antrame miegamajame įsirenkite darbo kabinetą. Didelis stalas, naujas kompiuteris, mažutės modernios kolonėlės. Daug laiko čia praleisite rašydami elektroninius laiškus, plepėdami su draugais... Tebūnie tai jūsų rojus.
Vandeniams tinkamas interjeras
Vandeniams tinkamas interjeras
Shutterstock nuotr.


Žuvys


Žuvys – meniškas zodiako ženklas, su stulbinamu estetiniu pojūčiu jūs visur įžvelgsite lobius. Žuvys globoja fotografiją, tad nieko stebėtino, jei turėsite daug plakatų ir įrėmintų nuotraukų. Kaip vandens ženklui, jums patartina gyventi arti vandens ar turėti namuose fontanėlį arba akvariumą. Namelis ant ežero kranto vasarai ir valtis – jums tikra nirvana.


Kadangi Žuvų nuotaikos mainosi, galite įsirengti kambarį kiekvienai nuotaikai – vieni kambariai padės pailsėti, kiti įkvėps. Esate teatrališka asmenybė, tad jums turėtų patikti buduaro stilius, šilko ar aksomo užuolaidos, pastatomos stalinės lempos, kandeliabrai, sapnų gaudyklės. Jūsų namai gali atrodyti keisti, neįprasti, bet kodėl gi ne? Juk jūsų ženklas globoja dvasinius ieškojimus, meditatyvias technikas.


Labiau už viską vertinate nuošalumą, jūsų vaizduotei reikia daug erdvės. Namai jums – rami vieta, kurioje galite svajoti. Jūsų namuose turi skambėti graži muzika ar vyrauti tyla, ramybė.Žuvims tinkamas interjeras
Žuvims tinkamas interjeras
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis