Idėjos atnaujinantiems namus: malonūs ir geri pokyčiai

Atostogoms įsibėgėjus galima pagalvoti ir apie nedidelius, bet daug malonumo teikiančius namų remonto darbus. Maloniems ir gražiems pokyčiams labai tinka tapetai, nes toks namų dekoravimo būdas suteikia galimybę lengvai ir greitai pakeisti namus. 

Nuo tapetų raštų gausos gali susisukti galva. Aš rekomenduoju pačią paprasčiausią taisyklę: gražu arba negražu. Derinkite raštus prie savo namų erdvių, skonio, patinkančio stiliaus. O klijuoti juos galite kartu su visa šeima – tai taps puikia pramoga, padės atsipalaiduoti ir drauge sukurti šį tą naujo ir gražaus. Nuo ko pradėti?


Apsidairykite ir pagalvokite: kurį savo namų kampą norėtumėte atnaujinti. Gal tokią erdvę, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai bevitiškai – laiptinė, skalbykla, prieškambaris, iš kurio, regis, jau nieko nebesitikime... O gal vaikų kambarys ar jų žaidimo erdvė? Juk mokykla jau ne už kalnų.
Jei prireiks patarimo, dėl gražesnio gyvenimo pasitarti užsukite į interjero salonus RETROFORMA, kur lauksiu Jūsų su visa interjero ir tekstilės dizainerių komanda. 


Lina Kalinauskaitė, dizainerė, dizaino namų RETROFORMA įkūrėja


Daugiau informacijos:

www.retroforma.lt

Užsakymo nr.: PT_57742

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis