5 nenuvalkioti dizaino sprendimai, kurie padės į namus pasikviesti pavasarį

Vis ryškiau ir šilčiau šviečianti saulė bei atbudusi gamta įkvepia pokyčiams. Tokia pozityvi energija užkrečia noru atsinaujinti. Tad parinkome 5 subtilius sprendimus, kaip įsileisti veržlią pavasario dvasią į savo namus.

Atraskite santarvės jausmą su gamta. Šylantys orai ir atbundanti gamta kviečia daugiau laiko praleisti gryname ore. Net ir būnant namuose, norisi išlaikyti tą nuostabų jausmą, kuris apima būnant miške arba prie vandens telkinio. Todėl šį pavasarį pabandykite savo namuose atrasti santarvės jausmą su gamtą. Tai yra – rinkitės baldus bei aksesuarus, kurie yra pagaminti iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui: medienos, akmens, odos, vilnos ir pan. Taip pat puoškite namus kambariniais augalais bei gyvų gėlių puokštėmis.


Shutterstock


Ieškokite įkvėpimo Pop Art, Art Deco, Bauhaus stiliuose. Po tamsaus žiemos periodo paprastai apima stiprus noras į savo aplinką įsileisti ryškių, išskirtiniu charakteriu pasižyminčių spalvų. Viena iš 2019 metų interjero dekoro tendencijų yra Memphio judėjimo stilius. Šis 9-tajame dešimtmetyje susikūręs judėjimas išsiskiria savo ryškiomis spalvomis, kontrastingais jų deriniais, geometriniai motyvais. Jame galima atrasti Pop Art, Art Deco, Bauhaus stilių įtaką. Tad ieškodami naujų spalvinių derinių savo namas, galite semtis įkvėpimo iš šio ekstravagantiško stiliaus.


Shutterstock


Išbandykite daniškąją laimės formulę – hygge. Hygge – tai filosofija, kuri skatina laimę atrasti paprastuose dalykuose. Namų jaukumas ir patogumas yra svarbiausia šios laimės formulės sudedamoji dalis. Šį pavasarį galite pabandyti susikurti jaukų skaitymo kampelį prie lango, skirtą ramiems pasisėdėjimas. Tokiai erdvei svarbiausia parinkti itin patogų bei kokybišką krėslą. Taip pat vertėtų papuošti jį keliais minkštais bei lengvais aksesuarais. Nepamirškite apšvietimo elementų.


Shutterstock


Suteikite namams žaismingumo jausmo. Pavasaris asocijuojasi su pozityvia nuotaika ir žaismingumo jausmu. Interjere visai nesudėtingai galima įkūnyti abi šias jausenas. Pavyzdžiui, valgomajame galite išbandyti skirtingų kėdžių tendenciją, kai prie valgomojo stalo yra derinamos skirtingų dizainų arba skirtingų spalvų kėdės. Tokia valgomojo kompozicija atrodo ne tik žaismingai, bet ir suteikia erdvei unikalų veidą. Jei tokiai investicijai esate nepasiruošę, galite tiesiog pabandyti namuose kurti kontrastus ar įnešti naujų formų ar kitokių spalvų parinkdami savitus dekoro elementus arba išdrįsti įsigyti geltonos spalvos sofą.


Shutterstock


Atnaujinkite dekoro aksesuarus. Kaip jau minėjome, tam, kad pajaustumėte pavasario dvasią savo namuose, nebūtina interjero keisti iš pagrindų. Dekoro aksesuarai yra sumani priemonė, kuri gali atnaujinti jūsų namų veidą, pavyzdžiui, tai gali būti naujas išskirtinės spalvos arba faktūros kilimas svetainėje.


Shutterstock


Erdvę taip pat labai efektingai gali transformuoti toks aksesuaras, kaip veidrodis. Dėl savo atspindinčio paviršiaus, kambariui jis suteikia papildomos šviesos bei vizualiai praplečia jo erdvę. Nebijokite pasitelkti ir mažesnių dekoro elementų, pavyzdžiui, tai gali būti ir originalus laikrodis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis