Laužome taisykles: kaip interjere derinti nesuderinamus elementus

Panašiai kaip renkantis drabužius, taip ir įsirengiant namus egzistuoja nerašytos taisyklės, kuriomis dauguma mūsų vadovaujasi. Vis dėlto dažniausiai originaliausi namai yra tokie, kuriuos įrengiant taisyklės buvo laužomos. Jei rezultatas džiugina akį, kodėl nepamėginus?

Laužyti taisykles nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Tiems, kam patinka viską tobulai suderinti, neretai būna sunku susikurti originalų interjerą. Nuo ko pradėti? Nuo valgomojo stalo ir kėdžių! Jos neturi būti vienodos. Viena gali būti ištraukta iš palėpės, kita – paimta iš draugų po pavasarinio namų tvarkymo, trečia nupirkta parduotuvėje.

Obsessing over the new dining room setup. #eclectichome #mismatchedfurniture #mismatchedchairs

A post shared by Ryan Hefley (@ryanhefley) on May 13, 2016 at 12:11pm PDT

Kad kėdžių nebūtų per daug, vienoje stalo pusėje galima pastatyti suolelį – ant jo galės susėsti daugiau žmonių.

If you're ever in/near Hahndorf and looking for a good cafe (and/or the most delicious cakes ever made!) be sure to stop into @seasonalgarden_cafe I have found myself here a couple of times in the past week! #bestcakes #coffee #Hahndorf #cafe #hahndorfcafe #adelaidehills #farmhousestyle #mismatchedfurniture #cake #rawcakes #goodvibes

A post shared by Beth Newton | Designer/maker (@bethnewtonhandmade) on Jun 27, 2016 at 6:15am PDT

Plytų siena, medinė komoda, skirtingos kėdės ir stalas – skamba lyg kratinys, bet kartu viskas atrodo stilingai ir nenuobodžiai.

One of my favorite hangs in "the Hang" #three3rds #hiddengem #tdlhkgram

A post shared by Trinna 🌲 PDX & Beyond (@trinnadeleon) on Nov 15, 2015 at 1:38am PST

Serviruojant stalą taip pat galima pritaikyti panašų principą, tik derėtų atminti, kad skirtingi indai gali atrodyti skoningai tik ant neutralios spalvos staltiesės, bendras fonas taip pat turi būti ramus.

Tokią pačią idėją galima pritaikyti ir svetainėje, prie sofos nederinant panašių fotelių, bet pasirenkant visiškai kitokius, ir netgi juos abu (ar daugiau) visiškai skirtingus. O jei per didelė spalvų ir stilių maišalynė nevilioja, vadovaukitės principu derinti du skirtingus elementus. Būkite kūrybingi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis