5 klaidos, kurias daro visi kuriantys savo interjerą

Pateikiame patarimus, kurie skirti interjero naujokams. Juk kiekvienam reikia nedidelio paskatinimo ieškant savo individualaus stiliaus.

Remiamasi katalogais. Ko gero, jums nėra svetimas jausmas, kuomet lankotės svetimuose namuose ir, atrodo, kad kažkur tai matyta. Lyg visa tai esate regėję daug anksčiau, tarkime lankstinuke, kurį radote savo pašto dėžutėje. Net jeigu jūs turite savo mėgstamą parduotuvę kiekvienam kambariui dekoruoti, verčiau tam pasitelkite įvairius šaltinius arba pasinaudoti dizainerio konsultacija. Be to, kad ir kaip jūs tą darysite, neužmirškite maišyti ir derinti skirtingas dekoravimo priemones.

Nedraugiški baldai. Galvokite apie baldus savo kambaryje taip, kaip draugai per vakarėlį – gėlėmis išmargintos sienos išties neatrodo patraukliai. Viena pagrindinių klaidų, įtaisyti sofą ar kėdes skirtingose kambario pusėse, ar kur nors kampe – toks baldų išdėliojimo sprendimas visai neskatina atsiverti itin intymiam pokalbiui. Įsivaizduokite save atliekant įvairius dalykus savo kambaryje bei pagalvokite apie baldus, kurie jus supa – sėdint savo skaitymo kėdėje reikia ir staliuko, kuriame galėtumėte laikyti savo gėrimus ar užkandžius, taip pat jums reikia suoliuko ar kėdės, kur galėtumėte išdėlioti savo rūbus. Visuomet reikia ieškoti balanso.

Erzinantis apšvietimas. Pakabinami šviestuvai tikrai nėra jūsų draugai. Pasistenkite atrasti aukso viduriuką. Galite pasitelkti nykščio taisyklę, kuri moko, jog reikia ne mažiau kaip trijų atskirų šviesos šaltinių kambaryje (neįskaitant pagrindinio šviestuvo, įtaisyto lubose). Pareguliavus apšvietimo aukštį ir stiprumą bei tam panaudojus itin pigias priemones, galima sukurti įspūdį, jog viskas atlikta itin meistriškai ir brangiai.

Neskoningi meno kūriniai. Mes nekritikuojame jūsų skonio renkantis meno kūrinius (kabinkite ant sienų tai, kas jums patinka), tačiau būkite įsitikinę, kad viską kabinate tinkamai ir tvarkingai. Juk niekas nenori nusisukti galvos bandant įsižiūrėti į jūsų meno grožybes. Paveikslas, kuris yra pakabintas per aukštai arba per žemai yra didelė, kambario dekoracijomis užsiimančio naujoko klaida. Paveikslas pakabintas ties akių linija yra jūsų tikslas, kurį privalote pasiekti, nebent jūs kabinate labai daug didelių paveikslų, štai tuomet reikės apgalvoti, kaip geriau juos išdėlioti ant sienos, kad viskas puikiai derėtų aplinkoje.

Pasidavimas provokacijoms. Tai gali pasireikšti įvairiais būdais. Ar jus dažnai paveikia įvairios reklaminės manipuliacijos ir įsigyjate ką nors savo namams, nes tai pigu, praktiška, būtina kitiems, bet iš tikrųjų nėra būtina jums? Ar jūs išsirenkate spalvą sienoms, tik po to, kai išvystate įkvepiančius vaizdus, tačiau neįvertinate, kad galbūt ši spalva netiks jūsų kambariui?

Jeigu kas nors nevyksta taip, kaip jūs norite – privalote kažką keisti. Net jeigu jūs išleidote daug laiko ir pinigų, kad gautumėte tai, ko norite, tačiau tai netinka jūsų namams, tuomet gali tekti išeikvoti dar daugiau energijos ir pinigų, kol jausite pasitenkinimą tuo, kaip norite, kad atrodytų jūsų namai. Būkite drąsūs! Nebijokite klysti – taip atrasite, kas yra tinkama būtent jums.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis