Naujasis IKEA katalogas kviečia atverti namus gyvenimui

IKEA mylėtojams rugpjūtis yra tarsi Kalėdos, mat tai yra metas, kai pašto dėžutes ir parduotuvę pasiekia naujas IKEA katalogas. Jau penkti metai iš eilės lietuviai kviečiami pasitikti šviežiausias gražesnio gyvenimo namuose kūrimo idėjas.

Naujojo IKEA katalogo dėmesio centre yra namų širdis – svetainė ir čia patiriamos akimirkos: šeimos šiluma, vienatvė, draugystės siautulys, gimimo džiaugsmas ar praradimų skausmas. Čia telpa visas gyvenimas, kuris per pastaruosius du dešimtmečius pasikeitė labiau nei per du paskutinius šimtmečius. Kalbame apie tai, kaip šie pokyčiai palietė mus, ir kaip pritaikyti savo namus naujiems įpročiams, pomėgiams, iššūkiams ir svajonėms?

IKEA

Naujojo 2018-ųjų metų IKEA katalogo metų tema – „Atverk namus gyvenimui“. Ką bedarytume: kurtume, mankštintumėmės, valgytume, žaistume ar miegotume – viskas gali tilpti svetainėje, net jei erdvė labai nedidelė. Mūsų svajonės yra didesnės už kambarį, kuriame gyvename, todėl IKEA kviečia paklausti savęs, kokiems svarbiems dalykams norėtumėme rasti vietos gyvenime ir namuose? Kartu – tai idėjos, kaip kurti daugiafunkcę, lengvai pritaikomą, išmanią, jaukią ir madingą savo gyvenamąją erdvę, kai galime sau leisti daug, išleisdami mažai.

IKEA

Drauge su naujuoju katalogu atkeliauja ir metų produktų naujienos. Kataloge nurodytos kainos galios visus ateinančius metus ir nedidės, kad pirkėjai galėtų ramiai susiplanuoti pirkinius.

Šių metų katalogas gausus istorijų iš viso pasaulio: visiems prieinamas glamūras, sukurtas išraiškingos interjero dizainerės iš Irano; studentiška svetainė dabartiniame urbanistinės mados ir meno centre Berlyne; auginimo patarimai „žaliems“, kai dalelę gamtos galime susikurti net turėdami mažai erdvės, laiko ir žinių; dėmesys saugumui namuose ir svarbai tinkamai pritvirtinti baldus; išmetamo maisto mažinimas; IKEA virtuvės baldų fasadai, pagaminti iš perdirbto plastiko; geresnio gyvenimo ir ateities užtikrinimas pabėgėliams. Visa tai ir dar daugiau skaitytojų laukia naujajame kataloge.

IKEA

Atspausdinti IKEA katalogą, lygu iškepti 5 švediškus mėsos kukulius

IKEA kasdien kviečia tausoti aplinką ir siūlo gaminius bei sprendimus harmoningam gyvenimui su gamta. IKEA katalogas – ne išimtis. Gaminant jį, kaip ir kiekvieną produktą, skiriamas didžiulis dėmesys tvarumui. IKEA sumažino vieno katalogo gamybos metu išmetamo į aplinką anglies dioksido kiekį iki tokio skaičiaus, kiek prireiktų iškepti 5 švediškus mėsos kukulius, atlikti 132 „Google“ paieškas ar nuvažiuoti 5 kilometrus lengvuoju automobiliu.

IKEA

Kad teigiamas poveikis aplinkai būtų dar didesnis, o katalogo skaitytojų patirtis turtingesnė, su popierine versija pasirodo ir IKEA katalogo skaitmeninis variantas bei mobilioji programėlė. Tai gilesnės įžvalgos, įkvepianti vaizdo medžiaga ir dar daugiau sprendimų, kuriuos galima visada turėti su savimi ir kurie telpa kišenėje. Praėję metai buvo paskutiniai, kai IKEA katalogas pasirodė PDF formatu, o dabartinis visiškai interaktyvus auditoriją pasieks rugpjūčio pabaigoje.

IKEA

Populiarus kaip Biblija, Koranas ir knygos apie Harį Poterį

IKEA katalogas pirmą kartą buvo išleistas Švedijoje 1951 metais. Iš pradžių platintas kaip prekių užsakymo paštu katalogas, šiandien jis yra vienas didžiausių ir unikaliausių tokio pobūdžio leidinių pasaulyje, žmonių saugomas namuose ištisus metus ir skaitomas tarsi interjero dizaino žurnalas.

Šiemet IKEA katalogas išleidžiamas 203 milijonų egzempliorių tiražu, 35 skirtingomis kalbomis ir platinamas 52 šalyse. Pagal kiekį ir populiarumą jis yra šalia Biblijos, Korano ir knygų apie Harį Poterį.

IKEA

Ypatinga pagarba reiškiama ir gamtai. IKEA katalogai spausdinami ant popieriaus, kurio sudėtyje nėra chloro ir yra bent 10–15 proc. perdirbto popieriaus. Šiam popieriui gaminti nenaudojama atogrąžų miškų mediena, jis nebalinamas jokiais optiniais balikliais. Visas spaudos ruošimo procesas yra 100 proc. skaitmeninis, o tai reiškia, kad nenaudojamos plėvelės ir chemikalai.
Kaip kasmet, IKEA katalogai Lietuvoje bus platinami didžiųjų miestų gyventojams į pašto dėžutes. Skaitmeninė katalogo versija bus publikuojama interneto svetainėje www.IKEA.lt.

IKEA

Užsakymo nr.: PT_75491807

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis