Jaukumas virtuvėje: dideli, maži, apvalūs ir keturkampiai stalai

Virtuvė dažniausiai yra ta namų vieta, kurioje mėgsta būti ne tik namiškiai, bet ir svečiai. Prie virtuvės stalo mezgasi nuoširdžiausi pokalbiai, todėl šiai zonai reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Pateikiame kelias idėjas, kokį stalą išsirinkti, ir kaip įrengti valgomojo zoną.

Jei tai terasa, veranda ar šiaip vieta su dideliais langais ir gražiu vaizdu pro juos, rinkitės pintus baldus su priderintu valgomojo stalu – sėdėdami tokiame kamputyje jausitės lyg sode.

Skandinaviško stiliaus interjere tiks paprastas, lakoniškas, bet kartu ir modernus bei stilingas stalas. Metalinės kojos, medinis paviršius, priderintas apšvietimas virš stalo ir atitinkami aksesuarai padės sukurti jaukią atmosferą net ir minimalistiniame interjere.

Shutterstock

Valgomojo stalas nebūtinai turi būti didelis. Net it visai nedidelį staliuką galima elegantiškai integruoti į interjerą, kad jis neatrodytų ne savo vietoje. Jei virtuvėje nėra vietos dideliam stalui, drąsiai rinkitės lengvą, nedidelį.

Stalo nebūtina pirkti – galima atnaujinti jau turimą seną, nes baldai su istorija turi savo šarmą. Pavyzdžiui, stalo kojas galima nudažyti ryškia spalva, priderinti kėdes ir staltiesę – to pakaks, kad šis baldas taptų pagrindiniu aksesuaru virtuvės zonoje.

O patalpose, kuriose vietos ne tiek daug, kiek norėtųsi, labiausiai tiks neįprastos formos stalas, prie kurio prireikus galima būtų susodinti daugiau žmonių, bet šiaip kasdien jis neužimtų daug vietos.

Taip pat labai patogus dalykas yra transformuojamas stalas, kurį galima suskleisti ir jis neužims daug vietos (kai kurie netgi ne daugiau nei lentyna), o išskleidus tampa dideliu, patogiu stalu.

Turėkite omenyje, kad geriausiai pokalbiai mezgasi prie apvalaus stalo, todėl kai rinksitės baldus, atkreipkite dėmesį ir į tokią formą.

Shutterstock

Vis dėlto keturkampis stalas patogesnis tuo, kad prireikus prie kiekvieno jo krašto galima susodinti du ar net tris žmones, o prie apvalaus stalo, be abejo, tiek žmonių netilptų.

Jei šeima nedidelė arba jei būstas mažas, gali užtekti ir nedidelio apvalios formos stalo, tokiu atveju prie jo galite priderinti neįprasto dizaino kėdes.

Pastaruoju metu interjeruose madingi masyvūs, natūralaus medžio stalai, kuriuos galima naudoti kasdien kaip darbo paviršių.

Shutterstock

Kokį stalą išsirinksite, priklauso nuo skonio, tačiau taip pat svarbu šiam baldui rasti tinkamą vietą patalpoje.

Jei netelpa didelis, rinkitės nedidelį, kuris tilptų prie sienos ar kampe – kasdien džiaugsitės šio baldo naudingumu ir patogumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis