Meniški paveikslų kabinimo sprendimai

Kad meno kūriniai jūsų namuose atrodytų ne prasčiau nei galerijoje, tereikia tik trupučio fantazijos. Jei turite nuosavus namus, niekas neuždraus jums eksperimentuoti ir surasti patį originaliausią paveikslų ar nuotraukų kabinimo būdą. Štai keletas idėjų.

Dažytos kaspinų imitacijos

Sukurkite iliuziją, kad jūsų paveikslų kolekcija sukabinta ant stilingų atlasinių kaspinų. Pirmiausia per visą sienos ilgį nubrėžkite dvi tiesias 5 cm pločio juostas. Jas nudažykite norima spalva ir leiskite nudžiūti. Ant šių juostų norima tvarka arba kaip pavaizduota nuotraukoje sukabinkite įrėmintus paveikslėlius.

Paveikslai ant durų

Nėra taisyklės, teigiančios, kad meno kūriniai turi būti kabinami ant sienų. Parduotuvėse galima įsigyti specialių kabliukų ir bėgelių kabinti sunkiems paveikslams. Juos pritvirtinkite kitos durų pusės viršutiniuose kampuose bei ant sienos, ir durys bus stabilios, nenugrius. Galiausiai ant jų sukabinkite įrėmintus paveikslėlius.

Paveikslai ant grandinių

Įrėmintus paveikslus ar nuotraukas galite sukabinti ant grandinių. Rėmelių viršutiniuose kampuose pritvirtinkite įsukamas kilputes. Grandinę padalinkite į norimo ilgio atkarpas. Jas kabinkite ant užuolaidų karnizų (apvyniokite ir sutvirtinkite, kad neslidinėtų). Ant dviejų grandinių galų prikabinkite S formos kabliukus, o šiuos įnerkite į įsukamas rėmelių kilputes. Jei norite po apačia prikabinti dar vieną paveikslą, kilputes pritvirtinkite ir rėmelių nugarėlių apačioje.

Sodo tema

Savo namus galite papuošti ir sodo temos įkvėpta instaliacija. Metalinių kablių įsigysite sodo prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse. Juos pritvirtinkite prie sienos. Rėmelių nugarėlių viršutiniuose kampuose pritvirtinkite įsukamas kilputes. Įverkite norimo ilgio ir audinio kaspinėlius, sukabinkite ant kablio galiukų. Šalia pastatytas vazonas su gėlėmis ne tik paslepia kablio apačią, bet ir pabrėžia sodo temą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis