Kokias gėles parinkti skirtingoms namų zonoms

Namų atmosfera yra sudaroma ne vien tapetų bei baldų pagalba. Visi  žinome, jog svečiai pirmąjį namų įspūdį susidaro vien tik įkėlę koją į Jūsų namus. Tad teigti, jog pagrindinės patalpos, kurios atskleis namų jaukumą ir šilumą turėtų būti vestibiulis, laiptų zona bei svetainė. Gėlės – viena iš priemonių, kurios padeda sukurti išties jaukų įspūdį. Be abejo, namuose jausitės žymiai maloniau.

Gėlės virtuvėje. Virtuvė yra labai tinkama erdvė gėlių auginimui bei laikymui. Tokios lauko gėlės, kaip saulėgrąžos ar tulpės, pamerktos ant virtuvės stalo galėtų padaryti išties teigiamą poveikį. Yra tam tikros gėlės, kurios valgio erdvei suteikia jaukumą. Viena iš jų – narcizai. Kadangi gėles dažnai pirkti būtų kiek brangu, tad galite jas užsiauginti patys.

Miegamojo gėlelės. Kuo toliau, tuo daugiau dėmesio žmonės skiria miegamojo erdvei. Rytą pramerkę akeles norime pamatyti džiuginantį vaizdą. Ką galime padaryti to labui? Jį papuošti. Jei kyla klausimas kaip, atsakymas itin paprastas – spalvotomis gėlėmis. Kad ir nedidukas vazoninės rožės krūmelis kambarį gali paversti daug romantiškesniu. Baltos arba šviesiai rusvos spalvos herberos tinka ramios sielos žmonėms, kurie itin vertina miegą. Šios gėlės suteikia ramybės ir harmonijos įvaizdį. Du ar trys gėlių krūmeliai ir miegamasis iškart taps daug simpatiškesnis.

Svetainės gėlės. Kiekvienas interjeras gali būti praturtintas gėlėmis. Priklausomai nuo kambario dizaino, vertėtų rinktis ir gėles. Kadangi daugelyje svetainių centre stovi nedidukai staleliai, tad itin gražia puošmena galėtų tapti į vazelę pamerktos trys ar penkios gėlelės. Norėdami geresnės impresijos, atkreipkite dėmesį ir į žiedo spalvą. Tarkim, jei Jūsų svetainė yra šviesių spalvų, akcentas galėtų būti ryški spalva. Prie blankių rožinių sienų itin derintųsi ryškiai raudonos gėlės. Jei tapetai būtų gelsvi, tiktų saulėgrąžų arba kitų ryškiai geltonų gėlių žiedai.

Gėlės vonios kambaryje. Turbūt ir taip aišku, jog yra mažai gėlių, kurios mėgtų didžiulę drėgmę. Tad žmonėms, kurie itin mėgsta gėles, labiausiai tiktų pasirinkti žiedų motyvai. Vienas iš būdų būtų pasirinkti plyteles, kurios būtų išmargintos senovinių rožių ar tiesiog skaisčių ramunių žiedais.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis