Savaitgalio malonumams: namų sąlygomis pasidarykite vonios burbulus!

Yra daug būdų, kaip gaminti vonios burbulus, tačiau bazinės sudedamosios dalys dažniausiai yra tos pačios. Kaip galime matyti svetainėje „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše, procesas padalytas į dvi dalis – „sausų“ ir „šlapių“ produktų maišymą.

Prireiks:


  • Sodos
  • Citrinos rūgšties
  • Kukurūzų krakmolo
  • Kokosų aliejaus
  • Eterinio aliejaus
  • Apvalios formos burbulo formavimui (arba nedidelių puodelių)


Visų pirma, paimkite vidutinio dydžio dubenį, kuriame maišysite „sausus“ produktus. Iš pradžių suberkite į dubenį dvi stiklines sodos, vieną stiklinę citrinos rūgšties, vieną stiklinę kukurūzų krakmolo. Produktus kruopščiai išmaišykite.

Tada reikia imtis „šlapiųjų“ dalių, kurias sumaišykite mažesniame dubenėlyje.


Šiuo atveju reikia sumaišyti du šaukštus kokosų aliejaus (galima naudoti bet kokį kitą bazinį aliejų), tada įlašinti eterinio aliejaus – raminančiai ir atpalaiduojančiai voniai labiausiai tinka levandų aliejus, jo reikės arbatinio šaukštelio.

Jei nenorite, kad burbulas būtų baltas, į mišinį įlašinkite kelis lašiukus maistinių dažų, taip pat džiovintų gėlių žiedlapių. Tada įpilkite du arbatinius šaukštelius vandens.


Po to reikia tolygiai išmaišyti visas sudedamąsias dalis – neskubėkite, maišykite kruopščiai.


Išmaišytą masę sudėkite į formelę – jei tokios neturite, sukrėskite į nedidelius puodelius, bet po to sustingusiai masei reikės suteikti apvalią formą. Svarbiausia masę kruopščiai apspaudyti.


Jei norite, kad burbulas būtų kietesnis, palikite masę stingti ilgiau – kelias valandas.


Shutterstock


Norint atsipalaiduoti ir pasilepinti, nebūtina toli važiuoti, nereikia net eiti iš namų – užtenka prisileisti vonią šilto vandens, įmesti į vandenį savo rankomis iš natūralių produktų pasigamintą vonios burbulą ir mėgautis kvapniu poilsiu.


Visą šį procesą galite išvysti ir VIDEO reportaže:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis