Darau pats: atrakcionų parkas vaikams

Tinklaraštininkas dalinasi savo patirtimi konstruojant atrakcionų parką!

Reikalavimai:

  • Patogi ir erdvi aikštelė/namelis;
  • Čiuožykla, nes kaipgi be jos;
  • Sūpynės, nes kaipgi be jų;
  • Dvivietis suoliukas suaugusiems;
  • Laipiojimo sienelė.


Žinau, kad tuoj pat atsiras sakančių, jog blogai pasielgiau, bet padaręs skaičiavimus užsisakiau pačios pigiausios nekalibruotos medienos krūvelę. Neobliuotos, be abejo. Pačias svarbiausias vietas nusprendžiau šveisti pats ar ką nors įdarbinti. Tuomet kaina skiriasi dvigubai, o šita aikštelė nėra didelės išliekamosios vertės objektas.


Dėl šitų pačių priežasčių aš nusipirkau sraigtinius pamatukus. Kai kurie tas aikšteles pastato tiesiog ant kokių trinkelių plytelių ar panašiai, kiti tiesiog pievoje. O aš norėjau padaryti kiek kompaktiškesnį tvirtinimą, sumažinti papildomų atramų, o tai išspręsti padeda stabilus pagrindas. Taip pat aš esu labai priešiškai nusiteikęs dėl betonavimo.


Apie patį projektą. Jam nusižiūrėjau du prototipus - kaimyno ir draugų. Nusprendžiau daryti dalinai tarpinį variantą. Aikštelę/namelį pakankamai erdvų, maždaug 1,30 x 2,50 m. Sūpynių balkį 3,50 m ilgio nuo namelio iki A atramos ir dar metrą už jos. Galbūt reikės papildomos atramos iš viršaus tam kabančiam pakaruoklio balkiui, dar bus matyti. Ilgąjį balkį nusprendžiau atremti į aikštelės kampą ir A raidę – taip paprasčiau.


Visas procesas - galerijoje:Galutinis rezultatas:


Asmeninis albumas


Išsamiai paaiškintą įrengimo procesą galite rasti tinklaraštininko Darau, blė įraše ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis