Darau pats: stalas iš senų lentų ir senos grandinės

Turbūt ne kartą teko įsitikinti, kad auksinės rankos ir laki vaizduotė niekam nereikalingas atliekas gali paversti funkcionaliais objektais. Štai dar vienas iš daugelio tokio virsmo pavyzdžių - į vienos porelės rankas patekusios senos lentos ir surūdijusios grandinės tapo originaliu stalu.

Viskas prasidėjo nuo metalo laužo supirktuvės, kurioje ir buvo aptikta grandinė. Po kelių dienų, porelė sulaukė skambučio, kad šalia jų namų yra griaunamas sandėlis. Taip gautos puikios senos pušies gegnės ir bei grebėstų mediena. Tuomet prasidėjo žaismingi svarstymai, ką su tuo nuveikus.

Šis stalas pagamintas per tris savaites.

Štai tokia mediena naudota stalviršio gamybai


"Stalviršis pagamintas iš 15 tarpusavyje suklijuotų, obliuotų ir šlifuotų lentų"."Gaminamos ertmės grandinei"."Puikiai tinka!"

"Surūdijusi grandinė - naudojome po du metrus kiekvienai kojai".

"Kiekviena kilpelė buvo atskirai suvirinta, vėliau viskas nušlifuota".
"Pirma koja paruošta. Įsitikinome, kad ji atlaiko iki 170 kg svorį - ant jos stovėjome abu ir šokinėjome"."Ant grandinės uždėtas pirmas sluoksnis antikorozinių dažų, nulakuota mediena".

"Galutinis rezultatas – stilingas ir išskirtinis stalas"."Ore plaukiantis stalviršis? Taip, tai magija"."O štai ir mes".

"Proceso metu, mums kilo idėja kaip sutaisyti ąžuolinio kamieno taburetę, kuri neteko savo kojos, kai ant jos buvo mėginama atsisėsti".


Nuotraukos boredpanda.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis