Darau pats: sumanios batų lentynos idėjos

Netvarkinga batų krūva interjero tikrai nepuošia. Tie, kurie nenori pirkti standartinės batų lentynos, bet nori batus laikyti tvarkingai, gali nesudėtingai ją pasigaminti patys. Pateikiame keletą originalių Darau Pats batų lentynos projektų.

Batų lentyna iš nereikalingos medienos. Kadangi batų lentyna yra ne itin didelis projektas, jai nereikia daug medžiagų. Tokiai lentynai puikiai gali tikti po kitų projektų užsilikusi mediena ar seno medinio padėklo lentutės.

Batų lentyna iš medinio padėklo. Mediniai padėklai – be galo populiari medžiaga įvairiems Darau Pats projektams, tad visai nekeista, kad tokį padėklą galima panaudoti ir kaip batų lentyną.

Originalus lentynos sumanymas iš medienos. Labai įdomus lentynos projektas su besikeičiančia lentynėlių vieta.

Medinės pakavimo dėžės panaudojimas. Kelios medinės pakavimo dėžės sudėtos viena ant kitos gali paprastai tapti batų lentyna.

Industrinio stiliaus lentyna iš vamzdžių. Industrinio stiliaus mėgėjams gali patikti šis batų lentynos sumanymas, kuriam buvo panaudotas vamzdis.

Batų lentyna iš riedlenčių. Jeigu namuose turite senų nebenaudojamų riedlenčių, iš jų galima pasigaminti unikalią batų lentyną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis