Geras darbas meistrą giria: lesyklėlių konkursas NUGALĖTOJAI

Šalčiai vis didėja, tad svarbu pasirūpinti ne tik savo namų šiluma, bet ir užuovėjos bei maisto ieškančiais paukštukais. Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti prizus!

Apie projektą

Siekdami paskatinti žmonių aktyvumą ir geranoriškumą žiemos metu, kuomet likusiems Lietuvoje paukščiams reikia mūsų pagalbos, ESSVE (statyboms ir pramonei skirtų tvirtinimo detalių rinkos lyderis) inicijuoja socialinę akciją „Geras darbas meistrą giria“. ESSVE kreipiasi į visus šeimų didelius ir mažus auksarankius siūlydama padaryti gerą darbą ir dalyvauti medinių lesyklėlių gamybos konkurse. Juk gerumo niekuomet nebus per daug, o konkurso dalyviai bus apdovanoti praktiškais prizais.

Kviečiame kelti savo lesyklėlių nuotraukas žemiau esančioje nuotraukų platformoje. Daugiausia šansų turi tas žmogus, kuris įkels nuotrauką – koliažą, kuriame bus matyti ir darbo eiga. Primename, kad laukiame kuo daugiau akimirkų iš jūsų meistravimo proceso.

Prizai

3 skaitytojus apdovanosime ESSBOX lagaminėliais su dėtuvėmis, kurie bus papildyti paukščių lesalėliais. ESSBOX System – patogus lagaminėlis su naujomis pakavimo dėžutėmis, užtikrinantis šimtaprocentinę tvirtinimo detalių tvarką. Konkursas vyksta iki 2016-01-08. Laimėtojus nulems surinkti balsai ir redakcijos nuomonė.

Nugalėtojai

Sveikiname 3 skaitytojus:

1. Antanas su lesyklėle "Rąstų namelis";

2. Šarūnas su lesyklėle "Ir žiemą, ir vasarą";

3. Valdas su lesyklėle "Lesti gražiai".

Su nugalėtojais dėl laimėjimų susisieks prizų steigėjai. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Užsakymo nr.: PT_69688456

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis