II-ojo „Lietuvos elektros instaliacijos meistrų čempionato 2015“ nugalėtojais tapo vilniečiai

Balandžio 9-osios vakarą Kauno Žalgirio arenoje paskelbti Lietuvos elektros instaliacijos meistrų čempionato 2015 nugalėtojai. Šių metų čempionų titulas atiteko vilniečių komandai – UAB „UVG Electric“ meistrams.

Dėl geriausių Lietuvos elektros meistrų vardo rungėsi 9 elektros instaliacijos meistrų komandos. Daugiau nei 4 valandas specialistai sprendė 5 užduotis, kurias atlikdami turėjo iš inovatyvių įrenginių ir elektros prietaisų sukurti originalius ir efektyvius elektros instaliacijos sprendimus, tinkamus naudoti namuose.

Čempionato nugalėtojams atiteko renginio organizatoriaus tarptautinės energijos valdymo kompanijos „Schneider Electric Lietuva“, mininčios savo veiklos Lietuvoje 20-metį, įsteigti piniginiai prizai ir taurės.

Gamintojo nuotr.

„Lietuvos elektros instaliacijos čempionatas – tai vienintelis toks profesionalams skirtas renginys šalyje, kurio metu meistrai gali išbandyti savo jėgas, pritaikyti žinias, sugebėjimus ir pasidalinti patirtimi su kolegomis. Pagrindinis renginio tikslas – kelti specialistų kvalifikaciją, profesionalumą, supažindinti su naujausiomis rinkos naujienomis bei technologijomis“, – teigia „Schneider Electric Lietuva“ generalinis direktorius Justinas Narutavičius.

Gamintojo nuotr.

Iš pateiktų medžiagų, tokių kaip būvio detektoriai, relės, laikmačiai, ventiliatoriai ir kt., čempionato metu instaliacijos specialistai kūrė energiją taupančius elektros sprendimus, tinkamus naudoti namuose. Čempionato dalyvių darbus vertino kompetentinga komisija, tarp kurios narių – universiteto dėstytojai bei elektros energijos valdymo srities specialistai.

Gamintojo nuotr.

„Užduotys šiemet išties buvo pakankamai sudėtingos ir mūsų komandai teko bene sudėtingiausia jų, todėl ypač džiugu, jog meistrams sekėsi jas gerai įvykdyti“, - teigia Valdas Umbrasas, UAB „UVG Electric“ vadovas. „Patirties čempionate įgijome pernai, tačiau varžyboms itin daug nepasiruoši, nes iš anksto nežinai, kokios užduotys bus pateiktos. Čia tiesiog ateini su darbiniais drabužiais, pasiimi atsuktuvą ir dirbi – kaip egzamine“, – įspūdžiais dalinosi laimėtojų komandos atstovas.

Gamintojo nuotr.

Pasak V. Umbraso, elektros meistrams čempionatas – tai bene vienintelė galimybė parodyti, ką jie sugeba, o kovojant su konkurentų komandomis, galima įvertint, patikrinti sukauptus darbo įgūdžius bei patirtį.

Čempionų komandai atiteko varžybų organizatoriaus „Schneider Electric Lietuva“ įsteigtas piniginis 500 EUR prizas ir nugalėtojų taurė.

Šiais metais vykusiame čempionate išrinkti simpatiškiausią komandą galėjo ir renginio svečiai. Publikos simpatijų nominacija atiteko bendrovės UAB „Elmonta“ meistrams, kurie čempionate užėmė II-ąją vietą. Vicečempionų komanda buvo apdovanota 300 EUR piniginiu prizu.

Gamintojo nuotr.

III-ąją vietą ir 200 EUR prizą laimėjo UAB „Elektrotera“ meistrų komanda.

Šiemet kartu su profesionalais čempionate varžėsi ir Kauno technikos kolegijos studentų komanda, kuri nors ir neužėmė prizinių vietų, bet įveikė sudėtingas elektros instaliacijos užduotis bei įgijo naudingos patirties.

Gamintojo nuotr.

Po apdovanojimų ceremonijos čempionato dalyviams specialią muzikinę programą atliko populiarioji merginų grupė „Pop Ladies”, o desertų šou surengė Virtuvės mitų griovėjai.

Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_67689308

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis