Patarimai, kaip išsirinkti garažo plyteles

Nesvarbu, ar galvojate apie garažo remonto darbus ar tiesiog norite pradėti naujo garažo statybas, tačiau tikriausiai bet kokiu atveju turite daugybę su tuo susijusių klausimų. Jei norite kažko išskirtinio, kaip: pridėti šiek tiek spalvų ar dizaino, vienas iš geriausių variantų yra padirbėti su grindimis. Standartinės garažo grindys yra iš betono, tačiau galimi ir kiti variantai. Keletą patarimų, kaip išsirinkti garažo plyteles, pateikia remonto darbų ekspertas, „Astana“ statybos įmonės įkūrėjas Mindaugas Lizūnas.

Pasidomėkite

Jei nusprendėte pradėti garažo statybas, pirmiausia, ką Jūs turite atlikti, tai pasidomėti apie patį statybų procesą. Žinoma, Jūs nerasite visų atsakymų į Jums rūpimus klausimus, todėl turite pradėti ir rangovų paiešką. Renkantis rangovus labai svarbu, kad tai būtų profesionalūs savo srities specialistai, kadangi jie atliks ne tik pačius statybų darbus, bet ir patars bei atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Shutterstock

Standus plastikas

Geriausios standaus plastiko garažo plytelės yra pagamintos iš 100 % PVC. Tai yra grindų danga, pagaminta iš sintetinių medžiagų, kurios pagrindinė sudedamoji dalis – polivinilchloridas. Kas yra puiku pasirinkus PVC grindis, tai, kad ši danga turi putų sluoksnį, kuris leidžia imituoti bet kokią faktūrą, todėl Jūs galite įsirengti sau patinkančio dizaino grindis ir nesvarbu, ar norėsite sukurti plytelių, ar akmens iliuziją. Be to, ši danga yra atspari aliejams, tepalams, daugumai chemikalų, kuriuos galite rasti savo garaže. Taip pat PVC yra pakankamai tvirtas, kad išlaikytų automobilius ir kitus sunkius mechanizmus.

Lanksčios plytelės

Jei norite kažko paprastesnio ir lengvesnio savo garaže, galite rinktis lanksčias garažo grindų plyteles. Vienas iš pagrindinių privalumų yra tai, kad tokias plytelės, lyginant su PVC, yra lengviau tiek sudėti, tiek jas išimti. Taip pat jos ir išvalomos žymiai lengviau. Bet tokio tipo medžiagos turi ir šiokių tokių minusų – jos nėra tokios atsparios dideliam spaudimui. Tačiau jei savo garaže neplanuojate laikyti sunkiasvorių automobilių ar didelių įrenginių, drąsiai galite rinktis minkšto pagrindo grindis.

Medienos kompozitas
Medienos kompozito plokštės dažniausiai naudojamos terasoms įrengti, tačiau jos taip pat gali puikiai tarnauti ir Jūsų garaže. Nepaisant to, kad šios medžiagos pasižymi atsparumu šalčiui, temperatūros svyravimams, puvimui ir grybeliui, ši medžiaga neturi švino bei yra draugiška gamtai. Be to, pasirinkus šio tipo plokštes, Jūs būsite ramūs, kad Jūsų grindys nesideformuos bei greitai nesusidėvės, kadangi medžio kompozito plokštės yra ilgaamžės. Tačiau nusprendus įsirengti šio tipo grindis turėtumėte žinoti, kad tai Jums kainuos šiek tiek brangiau negu pasirinkus kitokį variantą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis