5 madingiausi šių metų vonios plytelių sprendimai

Interjero dizaino industrija nuolat stebina naujais atradimais bei tendencijomis. 2016-2017 metais interjere karaliauja natūralumas: medžio, akmens, marmuras, plytos, cemento imitacijos. Dideli plytelių formatai išstumia pasenusius standartus, nusistovi ramūs ir žemiški atspalviai. Vis dėlto, iš daugybės vonios interjero sprendimų, keletas jų išsiveržė į priekį be konkurencijos.

Madingiausius vonios plytelių sprendimus kartu apžvelgs plytelių salono „Apdailos namai“ komercijos vadovė Dalia Jurgelevičienė.

Betono ir blizgesio kontrastas

Dviejų skirtingų paviršių kombinavimas – tai naujausia šių metų tendencija. Drąsiai derinamos blizgios plytelės bei betono imitacija sukuria kontrastingą, akį traukiantį vonios interjerą. Prabangus blizgesys taip pat derinamas su „rustic“ tipo betoninėmis plytelėmis, tokiu būdu sukuriant prabangaus, tačiau ne tokio saldaus interjero vaizdą.

„Taip pat dažnai deriname sendintą medį su betoninio tipo plytelėmis, tokiu būdu sušvelniname betono šaltumą ir sukuriame jaukesnį, „šiltesnį“ vonios kambarį, iš kurio nesinori išeiti“, – pasakoja „Apdailos namai“ vadovė.

Rombai užkariauja vonias

Rombinės plytelės šiemet kaip niekada „ant bangos“. Skirtingos rombų tekstūros ir spalvos sukuria vonios interjerui naujų formų. „Įvairių reljefų dėka vonios kambaryje atsiranda šviesos ir šešėlių žaismas, tos pačios spalvos plytelės įgauna kelis skirtingus tonus. Smulkių rombo formos plytelių derinimas su didelio formato plytelėmis atrodo ypač stilingai, o plytelių „nubyrėjimo“ principas suteikia galimybę įsirengti unikalų vonios kambarį neskriaudžiant piniginės“, – patarimais, kaip stilingai sutaupyti, dalijasi D. Jurgelevičienė.

Skirtingų formatų minimalizmas

Kartais užtenka labai nedaug, kad sukurtumėme kažką unikalaus. Pavyzdžiui, sienoms ir grindims galite rinktis tos pačios spalvos plyteles ir žaisti skirtingais jų formatais. Tai bene lengviausias būdas sukurti stilingą vonios interjerą be papildomos pagalbos derinant plyteles. Nepamirškite, jog šiais metais patariama vodovautis taisykle – „mažiau yra daugiau“.

„Vonia yra bene labiausiai perkrauta patalpa, todėl plytelės neturi būti triukšmingos. Priešingai, jų tikslas yra sukurti vientisą ir harmoningą interjerą“, – sako pašnekovė.

Daugiau nei penkiasdešimt pilkų atspalvių

Skambus pavadinimas palieka žymų pėdsaką ne tik literatūros pasaulyje. Pilka vonia tikrai nebus šalta ir nuobodi jei derinsite skirtingus pilkus atspalvius. Drąsiai galime teigti, jog pilka yra populiariausia šių metų spalva. „Pastebime, jog klientai nevengia rinktis ir tamsiai pilkos spalvos, tokiu būdu kurdami itin romantiškus ir tamsesnius vonios kambarius“, – teigia salono „Apdailos namai“ atstovė – „Taip pat reikėtų pastebėti, jog siekiant sukurti pilką, tačiau ne tokį šaltą vonios interjerą, svarbu naudoti šiltesnių spalvų, medžio faktūrų baldus ar vonios aksesuarus.“

Akmens faktūros ir jų žaismas

Akmens imitacijos plytelės šiemet vienos iš madingiausių. Tokioje vonioje nebereikia jokių dekorų, nes akmens faktūra savaime yra įdomi ir įvairiapusė. Šias plyteles galima klijuoti ant sienų ir grindų, todėl sukuriamas vientisas, tačiau nenuobodus interjeras.

„Akmens faktūros sukuria iš tiesų labai ilgaamžį interjerą. Tokia vonia ilgai nenusibos, o klasika išliks amžinai madinga. Akmens vaizdas yra įvairiapusis – jis gali būti tiek pilkas, tiek ir kreminis, todėl tiks net ir išrankiausiam žmogui“, – žada specialistė.

„Apdailos namai“ nuotraukos

Daugiau informacijos: www.apdailosnamai.lt

Užsakymo nr.: PT_75014956

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis