Butas Sidnėjuje: eksterjero padiktuota tema

Šis butas yra įsikūręs viename prestižiškiausių Art Deco stiliaus „The Macleay Regis“ pastate, stilingame Sidnėjaus Poots Point rajone. Išskirtinis pastato architektūros stilius ir jo vieta padiktavo neeilinį buto interjero stilių, kuriame gerai juntama Art Deco įtaka.

Art Deco stilius bei įvairios jo interpretacijos šiandien dėl savo eklektiškumo, kontrastingumo bei dėmesio smulkioms detalėms, grįžta į madą.

Vida Press

Toks nenuspėjamas stilius kuria išskirtinių bei charakteringų namų vaizdą. Šiame būste yra nemažai šio stiliaus užuominų, kurios sukuria neeilinės, rafinuotos erdvės įspūdį.

Vida Press

Svetainėje daugiausia dėmesio yra skiriama baldams. Šviesi sienų apdaila ir nepriekaištinga eglute klota grindų danga išryškina skirtingas baldų formas bei spalvas, daug dėmesio yra skiriama jų kontrastingoms tekstūroms. Ruda verstos odos sofa, tamsaus medžio žurnalinis staliukas, raudonos odinės grindų pagalvės, austas grindų kilimas – visos šios detalės išsiskiria skirtingomis tekstūromis, o tai kuria gilaus interjero įspūdį. Taip pat šioje erdvėje yra naudojami rytų kultūrų elementai: marokietiški šviestuvai, rytietiškas paveikslas, skulptūrėlės – šios smulkmenos kuria pasaulietiškų namų įspūdį.

Vida Press

Tiesiai iš svetainės yra patenkama į valgomąjį. Išskirtinė valgomojo detalė – akcentinė tamsiai pilkos spalvos siena su veidrodžiu, kuriame atsispindi pro langą patenkantis vaizdas bei šviesa. Pati valgomojo kompozicija išlaikyta paprasta, jai įdomumo suteikia skirtingi baldų paviršiai: apvalus stalas su marmuriniu stalviršiu, medinės kėdės, Art Deco stiliaus šviestuvas bei šviesus kilimas.

Vida Press

Virtuvė – funkcionali ir minimali, joje vyrauja balta spalva bei blizgūs paviršiai, kurie kuria papildomos erdvės ir šviesos įspūdį.

Vida Press

Miegamajame juntamas interjero stiliaus eklektiškumas. Čia prabangos įspūdis kuriamas prancūziškos lovos, naktinių staliukų, baltos lininės patalynės bei pakabinamo šviestuvo deriniu. Gaivos erdvei suteikia žalsvos spalvos detalės: akcentinė siena, dekoratyvinė kėdė. Taip pat čia yra didelė ir praktiška medinė spinta.

Vida Press

O vonioje yra išlaikytas originalus 1920-ųjų kambario interjeras. Jaukumo šiai erdvei suteikia įvairūs buteliukai, grožio produktai bei kitos smulkmenos.

Daugiau buto nuotraukų:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis