Pasižvalgykite, kokias įdomaus dizaino lovas siūlo minkštųjų baldų gamintoja „Subtila“

Pirkėjų pripažinimą pelnius Lietuvos minkštųjų baldų gamintoja „Subtila“ šiųmetėje parodoje Baldai. Interjeras. Dizainas pristatė 2019–2020 naujienas. Bendrovė pasirinktos krypties keisti neketina - klientai jau daugiau nei dešimtmetį vertina jų gaminamus estetiškus, komfortiškus moderniosios klasikos baldus.


ESTETIŠKA IR PRAKTIŠKA – SUDERINAMA


Nors sostinėje įsikūrusi bendrovė „Subtila“ geriausiai žinoma dėl gaminamų viengulių, dvigulių ir vaikiškų lovų, per metus savo pirkėją rado ir sofa-lova „Biglis“. Daugelį paperka ne tik šio baldo estetika, bet ir funkcionalumas: nedideliame būste ji gali tarnauti ir kaip moderni sofa, ir kaip kokybiška bei patogi lova – transformacijai pritaikytas itin tvirtas aliuminio mechanizmas.


Parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“ bendrovės „Subtila“ komanda pristato ir pasakoja, kuo šiandien kvėpuoja Europos baldų pramonė, mat patys nuolat domisi naujo-vėmis, lankosi parodose užsienyje, o įgytas žinias pritaiko praktiškai – rinkai pasiūlydami vis modernesnių ir kokybiškesnių minkštųjų baldų. Pavyzdžiui, lovų „Subtilos“ gaminių kataloge – daugiau nei 30 modelių.PALOMA
PALOMA
„Subtilos“ archyvasIŠPLĖTĖ KLIENTŲ RATĄ


Šiųmetėje parodoje pristatomi naujausi „Subtilos“ gaminamų lovų modeliai: „Koli-bri“, „Baloo“, „Paloma“ ir atnaujintas modelis „Falko“. Jei, anot L. Juškos, lygintume lietuvių baldų dizaino tendencijas ir galimybes su baldų pramonės korifėjais – italais ar vokiečiais, tobulėti yra kur. Bet lietuvių baldų gamintojus lyginant su didele dalimi Europos šalių, tokių kaip Lenkija, Slovakija, Slovėnija, Rumunija, Bulgarija bei kitomis, galima drąsiai teigti, jog lietuviai – visa gal-va aukščiau. Visų pirma, dėl atsakingo požiūrio į gaminio kokybę. „Kartais gamintojai imasi gaminti kuo pigesnį baldą, tačiau itin svarbu išsaugoti balansą tarp kokybės ir pagaminimo kaštų. Jei naudojame labai pigias medžiagas, natūralu, kad retai kada pavyksta užtikrinti aukštą kokybę. Vis dėlto pasiūlyti kokybišką produktą už prieinamą kainą tikrai įmanoma“, – reziumavo pašnekovas.
KOLIBRI
KOLIBRI
„Subtilos“ archyvas„Subtilos“ pirkėjų ratas platus, bendrovė daugiausia dirba Lietuvos rinkoje, o jų sėkmę įrodo maždaug 50–60 proc. sugrįžtančių klientų. Vieni į „Subtilą“ sugrįžta atnaujindami namus, kiti ateina rekomendavus draugams ar pažįstamiems.


L. Juška patvirtino – be baldo dizaino, labai svarbu pasidomėti jo struktūra. Pavyzdžiui, lovų kokybei labai svarbus jos karkasas, baldo tvirtumą užtikrina plieno profilių konstrukcijos, baldas turi būti tvirtas, kokybiškai surinktas, atsakingai pritaikytos jungiančios detalės. „Subtilos“ gaminamoms lovoms tinkami visų rūšių čiužiniai. Visų minkštųjų baldų audiniai lengvai valomi, prireikus nesunkiai keičiami. Bendrovė turi ką pasiūlyti ir alergiškiems žmonėms.BALOO
BALOO
„Subtilos“ archyvasNEPAKANKA ĮVERTINTI IŠVAIZDOS


L. Juška juokavo, kad bendrovės siūlomų baldų audinių paletė tokia plati, jog gali atrodyti, kad išsirinkti norimą tiesiog neįmanoma. Kiekvienam klientui pasiruošę padėti salonuose dirbantys kompetentingi specialistai, įgiję dizainerio ar architekto išsilavinimą. „Audiniams skiriama daug dėmesio ir laiko, užsienio parodose pasirenkamos naujausios, kokybiškos bei inovatyviausios audinių kolekcijos - būtent jos pristatomos ir parodoje Lietuvoje. Šiuolaikiniai baldų audiniai - sudėtingų struktūrų: itin kokybiška, maloni liesti sintetika ar iš skirtingų tipų siūlų sudaryti mikropluoštai. Vieną pluoštą gali sudaryti medvilnė, viskozė, vilna, kad audinys būtų praktiškas, malonus liesti, ilgaamžis", - komentavo pašnekovas. Parodos stende dėmesį atkreipia lova ,,Kolibri", kuri sukurta galvojant apie nedidelį jaunos šeimos būstą, taigi daugiausia dėmesio dizaineriai skyrė baldo funkcionalumui. ši lova išsiskiria keliomis galvūgalio modifikacijomis. Galvūgalis gali būti praplėstas, įrengiant lentynėlę pasidėti knygai ar mobiliajam telefonui. Lentynėlės gali būti komponuojamos abiejose galvūgalio pusėse, taip pat baldas gali būti gaminamas be papildomų lentynėlių ar su siauru galvūgaliu. Pagalvota ir apie baldo priežiūrą: suprojektuotos gana aukštos baldo kojelės, kad būtų patogu naudoti valymo robotą.BIGLIS
BIGLIS
„Subtilos“ archyvas
DOBLE DREAMER
DOBLE DREAMER
„Subtilos“ archyvasBendrovės komanda pakankamai lanksti: kiekvienas klientas gali išsakyti savo pageidavimus. Prireikus gali būti keičiami minkštųjų baldų matmenys, galvūgalio aukštis ir plotis. Beje, „Subtila“ itin aktyviai dirba su interjero projektuotojais, jų pagaminti baldai iškeliauja ir į Skandinaviją, Kazachstaną, Rusiją, Malaiziją, Prancūziją ar Australiją. Nors lietuviai, anot L. Juškos, praktiški ir pragmatiški, jie jaučia stilių ir turi išlavintą skonį. Kita vertus, vis dažniau interjero projektavimas patikimas specialistams, taigi į namus atkeliauja aukštesnio lygio, skoningai parinkti baldai.


Gamintojo „Subtila“ ekspozicija Vilniuje, Žirmūnų g. 70, PC „Klasikos namai“, tel. +370 650 91711. El. paštas info@subtila.lt.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis