Kaip išsirinkti moteriškus džinsus pagal figūros tipą? 3 patarimai moterims

Moteriški džinsai – tai toks drabužis, kuris suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau tikrai kasdien juos norisi vilkėti tik tuomet, jei atrandate tą nuostabų džinsų modelį, kuris atrodo lyg sukurtas specialiai jums. Pasinaudokite keliomis gudrybėmis, kurios padės lengviau atrasti ne tik labiausiai jūsų figūros tipui tinkančius džinsus, bet ir tokiu pačiu principu išsirinkti ir priderinti rankinę. Pasiruošusios atrasti tobulus džinsus?

Kaip pasirinkti džinsus pagal figūros tipą?


Moteriški džinsai – vienas patogiausių ir universaliausių drabužių. Tačiau ieškant tobulų džinsų pasitaiko įsigyti visai netinkančių, ypač jei nepažįstame savo kūno. Bet visa tai – tik į gera, nes taip sužinome kas mums tinka, o kas – ne. Moteriški džinsai aukštu liemeniu puikiai tinka smulkaus sudėjimo arba žemo ūgio moterims. Platėjantys džinsai – jei esate aukšta. Trumpesnio kirpimo džinsai, jei esate smėlio laikrodžio figūros. Tiesaus kirpimo džinsai tiks atletiškai figūrai. Tiesaus kirpimo arba siaurėjantys moteriški džinsai tiks turinčioms apvalius klubus. Balti siauri džinsai atrodys pritrenkiančiai, jei turite ilgas kojas.


Kada džinsų nebūtina derinti prie figūros tipo?


Jei esate mados mylėtoja ir norite sukurti ekscentrišką drabužių derinį su moteriškais džinsais ir juos naudosite būtent tokiam įvaizdžiui, nėra didelio skirtumo, ar džinsai tiks pagal figūros tipą, ar ne. Jei esate liekna, bet norite plačių moteriškų džinsų su stambiomis kišenėmis, pagal figūros tipą tokie džinsai nebūtų tinkami, tačiau kuriant išskirtinį ar ekscentrišką įvaizdį, šios taisyklės galima nepaisyti.


Kaip išsirinkti rankinę pagal figūros tipą?


Pagal figūros tipą galima rinktis ne tik drabužius, bet ir aksesuarus. Vienas jų – moteriška rankinė. Trikampio ir smėlio laikrodžio sudėjimo moterims tiks rankinės per petį ar nešiojamos po pažastimi. Svarbiausia – trumpi dirželiai, kad rankinė nekabėtų ties klubais. Apversto trikampio figūrai reikia atvirkštinio varianto – kad rankinė būtų ties klubais. Atletiško sudėjimo figūrai reikėtų vengti rankinės ant juosmens. Geriausių firminių rankinių moterims ieškokite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje.
Užsakymo nr.: PT_77134

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis