Daiktai, kuriems namuose ne vieta

Tenka pripažinti, kad dauguma iš mūsų tiki prietarais apie dalykus, turinčius įtakos mūsų namų pozityvumui. Štai sąrašas daiktų, kurių atsikratyti rekomenduojama nedelsiant. Be jokios abejonės, tikėtina, kad šie objektai laimės nesugriaus, tačiau itin pravartu apie šiuos daiktus žinoti ir reikalui esant pašalinti juos iš gyvenamosios erdvės.

Sugedęs laikrodis


Neveikiančių mechanizmų laikymas namuose ne tik prieštarauja fengšui principams, bet, anot šio mokslo, dar ir gali prišaukti daug problemų.


Juodos durys


Nors tamsūs objektai namuose dažnai atrodo kaip įdomios interjero detalės, vis tik pagal fengšui tradiciją juodos durys į namus prikviečia blogą lemtį. Tiesa, išsigelbėjimu gali tapti į Šiaurę nukreiptos durys.


Veidrodžiai


Blogą lemtį prišaukia ne tik įskilę veidrodžiai. Legenda byloja, kad šviesą atspindintis stiklas gali pavogti sielą, todėl žmogui mirus Viktorijos laikais veidrodžiai būdavo uždengiami, kad siela neliktų įkalinta amžiams.


Senas kalendorius


Nevertėtų namuose laikyti atverstą neteisingą kalendoriaus mėnesį ar dieną. Kadangi pagrindinė kalendoriaus funkcija – priminti apie vietoje nestovintį laiką, tikima, kad netinkamas jo naudojimas neigiamai veikia žmogaus gyvenimą (ar netgi gali jį sutrumpinti).


Įskilę indai


Kai tik puodelis, lėkštė ar dubenėlis įskyla, laikas tuoj pat juos siųsti į šiukšliadėžę. Pagal fengšui principus indai simbolizuoja turtus ir šeimą. Kai valgote iš įskilusių indų, nesąmoningai į gyvenimą prišaukiate bėdas ir nesėkmes.


Spygliuoti augalai


Remiantis fengšui principais, kaktusams ateina tikras išbandymų metas. Augalai su spygliais (savaime suprantama, išskyrus rožes) skleidžia neigiamą energiją ir į namus atneša blogą lemtį.


Negyvi augalai


Jei dažnokai pamirštate palieti augalą, jo lapai pagelsta. Tokiais atvejais būtina pripažinti liūdną tiesą ir su augalu atsisveikinti. Nepamirškite, kad nudžiūvę augalai atneša bėdas ir nelaimes.


Žalios sienos


Jungtinėje Karalystėje (JK) ir JAV žalia spalva laikoma nesėkme nesančia. Kodėl? XVIII a. švedų chemikas naudojo arseną žalių atspalvių tapetams ir audiniams gaminti, kurie savo ruožtu sudrėkę skleisdavo nuodingas ir žmonėms pražūtingas dujas.


Tuščios supamosios kėdės


Airiai tiki, kad tuščia supamoji kėdė vilioja tamsiąsias jėgas. Maža to, manoma, kad tais atvejais, kai supamoji kėdė juda savaime, tai reiškia, kad pikta dvasia jau ant jos atsisėdo ir gali į jūsų šeimą atnešti mirtį ar nesėkmę.


Šie patarimai parengti pagal fengšui rekomendacijas, dėl to pažvelkite į juos atlaidžiau - jais tikėti ar ne - jūsų pasirinkimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis