Pagrindinės taisyklės dekoruojant erdvę minkštais pledais ir pagalvėlėmis

(1)

Gera žinia ta, kad rudeniškam namų jaukumui sukurti nėra reikalingos didelės investicijos, o vizualinės ir fizinės šilumos įspūdžiui sustiprinti nėra būtinas židinys. Visa tai namų erdvėje gali padėti sukurti minkšti tekstilės akcentai – pledai ir pagalvėlės.

Į ką atkreipti dėmesį namus dekoruojant pagalvėlėmis rudenį?


Ar esate pastebėję, kad pakeistus vienas dekoratyvines pagalvėles kitomis, galima iš principo pakeisti kambario charakterį? Norint sukurti rudenėjančios aplinkos atspindį savo namuose, verta pirmiausia pasižiūrėti į savo spintą.

Pastebėkite kokios spalvos ir tekstūros ten vyrauja šį sezoną.


Shutterstock nuotr.


Ruduo – tai metų laikas kai ištraukiame vasarą užmirštus jaukius apsmukusius megztinius. Jie gali būti puikus įkvėpimas pagalvėlių užvalkalams. Megztos pagalvėlės užpildo erdvę rudenišku jaukumu ir suteikia kambariui papildomos tekstūros.


Shutterstock nuotr.


Kitas svarbus rudeniškas akcentas – spalvos. Spalvų paletės įkvėpimo paprasčiausia yra semtis iš gamtos. Juk šiuo metu ji nusispalvina pačiais nuostabiausiais atspalviais. Pagalvėlėms galima rinktis rudeniškų gėrybių, lapų bei gėlių spalvas.


Shutterstock nuotr.


Be spalvų šiuo metų laiku dar labai svarbi yra pagalvėlės tekstūra. Kadangi orai vėsta ir vakarai ilgėja, norisi save apsupti šiluma ir patogumu. Tam puikiai gali pasitarnauti pūkuoti pagalvėlių užvalkalai.


Pagrindinės taisyklės dekoruojant namus pledais


Šiandien dekoravimas minkštais pledais tapo toks pat įprastas kaip dekoravimas pagalvėlėmis, ypač šaltuoju metų laiku. Taip yra todėl, kad jie labai lengvai gali erdvei suteikti papildomos spalvos bei tekstūros, ir kartu ją vizualiai sušildyti ir pajaukinti. Pledais galima dekoruoti sofas, akcentines kėdes, fotelius, suoliukus bei lovas.


Shutterstock nuotr.


Paskutiniu metu pledai tapo ypač madingi miegamuosiuose. Nes jie sušvelnina šią poilsio zoną ir jai suteikia romantiškos bei minkštos energijos. Jie itin dekoratyviai atrodo padėti ant lovos galo.


Ieškant tinkamiausio rudeniško pledo, panašiai kaip ir ieškant pagalvėlių, svarbiausia atsižvelgti į spalvą bei tekstūrą. Kadangi dažnai tai yra ne tik dekoro akcentas, bet ir šildytuvas, kuriuo sušalus galima apsikloti kojas, taip pat svarbu pledą paliesti, pajausti iš kokios medžiagos šis yra pagamintas.


Shutterstock nuotr.


Dekoruoti baldus šiais minkštais aksesuarais galima keliais būdais. Pledus galima lankstyti arba drapiruoti. Kuris būdas yra geresnis, paprastai padiktuoja pats baldas bei audinys iš kurio pledas yra pagamintas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis